Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En gondolom ezt túl?

Figyelt kérdés

A baratnomet szeretem nagyon, talan jobban mint o engem.

Multkor beszeltunk errol es azt mondta szeret es nem akar elvesziteni legfeljebb nem fejezi ki annyira.

Kisse nehezkes lett a kapcsolat amiatt, hogy en nem ereztem a torodest es, hogy o valoban velem akar lenni es hianyzom neki. De azt mondta minden igy van, csak en nem erzem.

Na most nekem furcsa, hogy itt egy rokona(lany) es nem nagyon keres, minden nap irkalunk telefonon.

De ettol fuggetlen nem nagyon keresi a kommunikaciot az utobbi napokban, elmegy bulizni, ha valami kedveset irok leszarja kb vagy kuld ra egy smiley-t.

Szerintetek van miert elgondolkozni a kapcsolaton, mert nem igazan keresi a tarsasagom az utobbi napokban? Meg ugy az egeszeben.

Vagy tulgondolom a dolgot..



2017. aug. 19. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek biztos, hogy nem a felnőtt párkapcsolatokban van a helye.
2017. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod tul a dolgot.
2017. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező,talán furcsának tűnhet a kérdés,de te meg vagy elégedve magaddal? Mert lehet,hogy valóban úgy van ahogy a lány mondja: hiányzol neki,szeret stb csak ezt te nem akarod elfogadni/nem hiszel benne. Saját tapasztalatomból merítve nekem akkor volt ilyen,mikor saját magamban sem hittem és hasonló rossz dolgok. Próbálj finoman közeledni ismét a lányhoz,valamint néha kérdezz csak rá,hogy miért reagál keveset. Lehet csak elfoglalt. Valamint én is megtanultam,hogy nem minden nap lehet érdekes dolgokról beszélni/lelkizni és nem mindig van téma. Ez most lehet ilyen időszak. Én a skype-ot vagy más beszélgetős applikációt ajánlok. Közvetlenebb ha halljátok egymás hangját. Talán az megoldja kicsit a gondokat. Valamint próbáljatok gyakrabban találkozni.
2017. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon köszönöm a válaszod!:)

2017. aug. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!