Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igy normális dolog és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normális dolog és jogos ha rosszul esik vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
2,5éve vagyunk együtt kisbabánk van az elején kedves rendes amit igért megtette vagy megvette (vannak gondok a kapcsolatban )... konkret problemam nem tekint nonek es soha semmit nem kapok tole meglepit, kezd borzalmasan rosszul esni ha kell valami ugy kell konyorognom majd a fejemhez vagja... :( multat soha ne hozzuk fel de az elozo parjaim mindig figyeltek ram ..1 szal rozsa csoki nagyobb unnepeken ekszer stb. Es eljegyzett mikor teherbe estem azota esze agaba semmi...mas baratnoim irigylem mindig kapnak valamit:( mar emlitettem neki is nevet rajta :/
2017. júl. 10. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
elkényelmesedett a kapcsolat, hiszti vagy féltékenyé tevés segithet
2017. júl. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

és te veszel neki ezt-azt, megajándékozod?


mert szerintem ennek kölcsönösnek kell lennie.


amúgy 2017-ben eléggé anakronisztikus elvárás egy pasitól, h. rózsákkal meg csokival lepjen meg.


más időket élünk.

2017. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Rosszul csináltad a sorrendet.Házasság után kellett volna a gyerek,eljegyzés nem sokat ér,az csak beetetés volt.Bár ezek után lehet hogy jobb ha nem is házasodtok össze,mivel kiszolgáltatott helyzetben vagy pénz terén,és ezt ki is használja.Minél gyorsabban húznék dolgozni,megmutatnám nélküle is érek valamit,aztán lepattannék tőle.
2017. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolso en is igy gondolom :(
2017. júl. 10. 08:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mit veszel a párodnak? Vagy az elvárás csak a te részedről érvényes?
2017. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, rosszul választottál, bár ahogy itt többen írják, " te mit veszel neki" ebből láthatod, nehéz egy normális pasit találni. Kegyetlen anyagiasak. Pici eszük lenne, tudnák, pár szál virágnál, csokinál, kicsi ajiknál, nincs jobb befektetés.
2017. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van kocsija neha arra költ meg néha pár ruhadarab, deha en szeretnék barmit huzza a szajat nagyon es mar majdnem csak konyorgok neki...:( nekem rosszul esik...elozo partnereim szo nelkul kaptam barmit sot ha megtetszett jaj de szep meg dejo lenne egyszer ...megkaptam :( de itt nagyon mas a helyzet ,a parkapcsolat elejen jott ment ertem rozsak meg aprosagok most mar nem,en a problemakra gondolok lehet az miatt
2017. júl. 10. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nagyon anyagias vagy. Arra még mindig nem válaszoltál, h te mivel szoktad őt meglepni... De mindegy. Ha valamit meg szeretnél azt miért nem veszed meg te magad? Itt nem rózsára meg csokira gondolok. Ja, mert spórolni rá nehezebb minthogy valaki majd megveszi neked.

Úristen, én meg névnapomra a páromtól "csak" egy cserepes orchideát kaptam és szülinapomra se szokott ékszert venni... Te jó ég, hogy tudok én ebben a kapcsolatban lenni, h nincs kinyalva a seggem?!

Kérdező, szakíts vele! Így nem élhet senki sem!

2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs 1 kasszan vagyunk amit o kezel...mivel anyucika beleszol ha kell maganak megveszi jo h figyelsz amugy... en nagyon szivesen vennek barmit,nekem nem volt gondom ezzel, gyereket nevelek a kozoset es gyesen vagyok ...
2017. júl. 10. 09:56
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Hol írtad, h közös kasszán vagytok? :) Mert én nem látom. Ezt a részt kihagytad, h a közös kasszán vagytok és ennek ellenére te semmit nem kapsz. Így már kicsit más a helyzet, de nem árt a rendesen megfogalmazni egy szöveget, mert itt senki sem gondolatolvasó, h tudja, h nálatok, h mennek a dolgok.


Ettől eltekintve miért kell könyörögnöd? H ha kell ruha akkor vehess ruhát? Vagy ha megkívánsz valami fagylaltot akkor nem vehetsz? Vagy te olyanokra gondolsz, amik mellékes luxuscikkek és nem olyan fontosak? Ékszer, rózsa, csoki stb? Oké, rózsa, csoki nem olyan nagy kiadás, de ékszert azért, h tudod elvárni? Azért már az exeid megvették? Az exeidnek nem szültél gyereket és nem kell még 1 éhes szájat eltartani... Ez a különbség. Sok pénz kell a gyerekre és mivel gyesen vagy, gondolom nem elég az a pénz amit arra kapsz, h fedezd a baba költségeit...

2017. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!