Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok van olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van olyan, hogy nem engedi a párotok, hogy menjetek vele?

Figyelt kérdés

Először meghívott, de miután hallotta,hogy az egyik haverja mondta a barátnőjének,hogy nem jöhet közölte velem,hogy nem szabad mennem... Rajtuk kívül más nem csinálta ezt.

Megértem,ha van csak pasis buli, menjen nyugodtan, de most egy egész napos fesztiválról van szó. Nekem is vannak barátaim, van elég dolgom, szóval nem baj,ha külön töltünk időt(külön is élünk),de nem normális dolog a tiltás. Nagyon rosszul esik, azóta szinte nem is szóltam hozzá,mert nem tudok túllépni azon,hogy ennyire irányítani akar. Túlreagálom? Hogyan próbáljam megoldani?



2017. aug. 19. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Magaddal tisztázd, hogy mit vársz a kapcsolattól.
2017. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Én a baráti társaságomba nem viszem a barátnőmet. Akkor csak elrontaná a hangulatot, és megsértődne, hogy nem foglalkozok vele. Egy napot csak kibír, hogy nélküle elmenjek haverokkal iszogatni. De amúgy ha nem ilyen van, akkor nem tiltom hogy jöjjön. Pl ha ralira megyek, és ő jönni akar, és nem panaszkodik, hogy ő ott unatkozik, menjünk haza meg ilyenek, akkor jöhet.
2017. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged is érdekel a program, akkor menj el egyedül. A pasid meg pukkadjon meg.
2017. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nincs ilyen. Nem lennék együtt ilyen gyökérrel.
2017. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mar volt es ott is leirta mindenki, hogy a pasid nem normalis. Meg nem dobtad ki?
2017. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, ez még csak nem is "pasis" buli volt, hiszen csak ők ketten nem vitték a barátnőjüket. Szóval, szerintem nem reagálod túl a dolgot, van min elgondolkodnod...
2017. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!