Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogy telnek a napok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy telnek a napok a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Velem előbb utóbb minden nő azzal szakít hogy unalmas vagyok. 7-kor indulok dolgozni, este fél 7-re érek haza. Bevásárlás, kutyasétáltatás, stb és vége a napnak. Előző barátnőm este 7-re ért haza. Hétvégékre mindig terveztem programot, de hétköznap nem sok kedvem van eljárkálni, max egy mozi. Plázába szoktunk járkálni hétköznap is, de konkrét programot nincs kedvem munka után kitalálni. És azt vettem észre hogy minden nő ezt várja tőlem, hogy egyszemélyes szórakoztató központjuk legyek.

Már kezdem azt gondolni hogy tényleg unalmas vagyok és igazuk van. Hétköznap mit kéne csinálni munka után? Kávézókba ülni vagy mi? Nálatok milyen egy hétköznap?


2017. júl. 18. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek mások az igényei. Barátnőmék minden hétköznap munka után járnak valahová, táncolni, edzeni stb. Este 10 körül érnek haza. Én ezt el sem tudom képzelni...munka után max. egy séta fér bele nekem, de inkább pihizek. Elég bőven ha hétvégén csinálunk valamit. Olyan lány kell keresni, akinek hasonlóak az igényei hozzád. 30N (házas vagyok)
2017. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nincs veled semmi gond. Szerintem irreális eljárás hogy a hét minden napjára legyen valami izgalmas "műsor". Egyesek már annyira hozzá szoktak az ingerekhez hogy a puszta "üres" hétköznapoktol kaparják a falat. Amit írtál néha egy mozi, vagy barátokkal való találkozás, összefutás bőven elég. A hétvégén meg lehet a komplexebb idő töltésre koncentrálni.


Nem írtál kort, de feltételezem a párod is dolgozik. Ilyen idő beszotással szerintem ki is maxoltad a lehetőségeket (már ha szeretnéd magad kipihenni azért másnapra)

2017. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eljárás = *elvárás :)
2017. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell minden hétköznap reggeltől estig dolgozni.

Nálunk, nincs hétköznap és hétvége, ünnepi napok, hasonlók. Minden nap egyforma. Akkor és azt csinálunk együtt, amit mindketten szeretnénk, vagy külön programok, mivel nem vagyunk össze nőve.

2017. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal:) olyat kell keresni akinek hasonló "igényei" vannak:) pl énis jobban szeretek munka után pihenni viszont hétvégén meg szeretek kikapcsolódni:))
2017. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Fél 8-kor indulok munkába, fél 5-re vagyok itthon. Párom 3 műszakozik, van olyan hét, amikor nem is látjuk egymást ébren kb... ha meg sikerül pár órát együtt tölteni, mert pl délelőttös, akkor együtt tévézünk, filmezünk, nagy max elugrunk kajáért a boltba :D Nekem 0 erőm van 8 óra meló után még programokra menni, fizikailag még oké is lenne, mert csak ülök napközben, de az agyamnak végig kell pörögnie a 8 órát, hulla vagyok a nap végére.

Talán az eddigi kishölgyek sem nyaggattak volna, hogy menjetek, ha nem tinglitangli munkájuk lett volna (de nem legyen igazam, reméljük, hogy csak kicsattantak az energiától kemény munkanap után is :))

2017. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jól: szexelünk, aztán megyünk dolgozni, aztán hazaérünk, beszélünk, szexelünk, megint megyünk dolgozni. Kell ennél jobb???
2017. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veled van a gond...

Az viszont fontos, hogy már a kapcsolat legelején tisztázzátok, hogy ki mit szeret, mennyire bulizós, stb., mert én olyannal nem is kezdek akinek totál más a " ritmusa"...

2017. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Fél kilenc felé elmegyünk dolgozni.

Én kettőkor már itthon vagyok, megfőzök, ha olyan kedvem van, sütök, filmezek.

Párom hatra érkezik, aztán vacsi.


Este beszélgetünk, szeretkezünk, de van, hgoy ő leül játszani pár órát, én addig zenét hallgatok, olvasok.

Néha megnézünk egy filmet, vagy lefekvésem előtt bontunk egy újfajta sört.


Ritkán járunk el este, akkor is főleg barátokkal, kollégákkal.


Nekünk ez így megfelel, mert minőségi együtt töltött idő mellett szükségünk van egy kis nyugira is :)

2017. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, mindketten dolgozunk. Sajnos most még eltérő munkarendben dolgozunk, emiatt elég kevés időt tudunk együtt tölteni. Én alapvetően igénylem a programokat, legalább hetente 1x, a punnyadást nem szeretem. Sajnos párom sokszor dolgozik esténként is. Azt szoktuk csinálni, hogy hétvégén egyszer van vmi program (akár családozás, akár színház, akár mozi, akár kirándulás, akár múzeum, akár egy séta, akár étterem, akár cukrászda, akár utazás stb.), és ha van kedvem, akkor hétközben én még elmegyek egyedül moziba vagy színházba. Vagy többször moziba, mert ő annyira nem szereti és kevés film van, amit megnézne moziban. Neki szerencsére nincs ellenvetése az ellen, hogy egyedül elmegyek ide-oda, nem féltékenykedik, nem rinyál, hogy nélküle miért megyek akárhova is. Engem meg nem zavar már egy jó ideje, hogy egyedül járok el (kiterjedt baráti köröm nincs, így párom előtt is gyakran jártam el egyedül még koncetre, múzeumba is).

Ha meg otthon vagyunk, és időbe belefér, akkor filmnézés, társasjáték, beszélgetés (ha még épp akkor dolgozik, akkor olvasok). Ami nálam nem játszana, az az a fajta élet, hogy még beszélgetés, közös tv-nézés sincs, hanem mindenki saját maga kushad a neten, megvan a kötelező szex, ügyintézés, aztán bambulás egymás mellett meg szunya, és semmi minőségi közös program nincs.

2017. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!