Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig megy el a párotok veszekedés közben? Mi a leggázabb, amit mondott? Volt valaha anyázás pl?

Figyelt kérdés
Utána bocsánatkérés?
2017. aug. 19. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem szoktunk veszekedni.

Vitatkozni igen, de soha nem megyünk túl messzire, nem bántjuk meg a másikar szándékosan.


Az ex megtette párszor, repült is. Nekem bunkó ember nem kell, aki nem tiszteli a másikat.

A bocsánatkérés meg szart sem ér.

2017. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Bocsànatkérés az a semmi kb.
2017. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyázás nekem nem férne bele.

A leggázabb dolog, amit hallottam, az az volt, mikor hozzám vágta, hogy biztos csak azért vagyok vele, mert kényelmes, hogy van állandó pasas mellettem. Ez akkor nagyon szíven ütött - még nem volt túl régi a kapcsolat.

Azóta kicsit megtanultuk jobban kezelni az indulatainkat és egymást is. :)

2017. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dögölj meg!

Ezen kiakadtam :-/

Nem kért bocsánatot

2017. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, érthető , hogy kiakadtál! Hogy tudtál erre reagálni? Együtt vagytok még?
2017. aug. 19. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt egy külföldi barátom, aki egy ideje itt élt Magyarországon, nagyon jól tud magyarul. Egyetemisták voltunk mindketten, nyáron hazament, én pedig vele tartottam. Mindketten dolgoztunk, ugyanott, együtt laktunk addig. Egy idő után képtelen volt elfogadni, hogy én egyedül is el tudok boldogulni és sikerült beilleszkednem. Ő arra számított, hogy majd végig rá leszek szorulva a jelenlétére, segítségére, és hogy senkivel sem találom meg a közös hangot. Nem így lett (szerencsére), és egyszer annyira felhúzta magát, hogy már nem tudott mit kitalálni, amivel igazán vérig sérthetne... hát azt mondta, hogy már nagyon bánja, hogy engem megismert. Nem reagáltam rá sehogy, duzzogva ment fel a szobájába, én meg a kollégákkal (akkor már barátaimmal) lent maradtam beszélgetni. Egyáltalán nem esett jól, de az sokkal rosszabb érzés volt, hogy ő elvárta volna tőlem, hogy egy esetlen, gyámoltalan, magányos és szomorú ember legyek, ha éppen ő nincs a közelemben. Mintha ez adott volna neki önbizalmat, ettől érezte volna magát teljes embernek, én pedig ezt a képet leromboltam benne.
2017. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Mondtam neki hogy ilyet nem szabad mondani, ez túl megy minden határon, elsírtam magam. Nem konkrétan emiatt, hanem az alapprobléma miatt válást fontolgatok, mondtam neki, egyelőre azt hiszi levegőbe beszélek.
2017. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Takarodj volt a legerősebb talán.

Nem tudom kért-e bocsánatot, én azokat el szoktam engedni a fülem mellett (bárki bármiért kér)

2017. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!