Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm folyton azzal piszkál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyton azzal piszkál, hogy haladjak a karrieremmel. Ezért érdemes vele szakítani szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy viszonylag jó és biztos állásom, de ő folyton azzal szekál, hogy képezzem tovább magam, kerüljek még feljebb, stb. Nekem, most egyelőre megfelel ez a munka, ami van. Jelenleg nem akarom bevállalni a plusz megpróbáltatásokat. Valszeg a pénzt is kevesli, mert arra is tett már megjegyzést... Amúgy ő csak egy síma bolti eladó és esze ágában sincs tovább képeznie magát, tőlem viszont ezt elvárja. Én is rákérdezhetnék, hogy ő miért nem akar feljebb jutni annál, de abból úgy is csak egy nagy veszekedés lenne, mert megsértődne. Gondolkodom egyre többet a szakításon is, mert úgy érzem egyáltalán nem becsül meg, talán nem is szeret. Van egy lány munkatársam, vele sokkal jobban elbeszélgetünk mint párommal, mert érzem hogy kedvel és nem néz le. Páromról ezt már nem mondanám biztosan. Más is volt már hasonló helyzetben?

2017. aug. 11. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát, én alapból nem is kerülnék ilyen helyzetbe, mert nagyon megválogatom az embereket magam körül. :D Már az első körben kiesett volna.
2017. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló volt a helyzet haladjak előre vegyünk házat meg kocsit aztán meg 2 év múlva gyerek ja és hitel is kell. Mondtam neki hogy hurokba nem dugom a fejem az ő kedvéért sem legyen türelmes vagy keressen egy gazdag faszit. Az utóbbit választotta 2 hónapja szakítottunk nem tudom azóta hogy áll én jól érzem magam mint ha egy hegy esett volna le a mellkasomról. :D

Nem tudom neked hogy lenne jobb erre aludj egyet először is, és nem ismerem barátnődet sem de ha nem annyira házsártos mint exem akkor talán megleglesztek. :P

2017. aug. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nàlunk a túlélési érték a nõknél szaporodàsi érték.

Nekünk kell kitenni a zsetont,kisugàrzàs is màs ha van zsetonunk.

2017. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha macerál/ támogat abban, hogy fejleszd magad az egy nagyon jó dolog. Sose szabad abbahagyni.

Egypárkapcsolat arról szól, hogy a felek segítik és támogatják egymást a fejlődésben. Fejlesztik egymást.


Viszont, hogy ezt csak tőled követeli meg és önmagától nem. Az egy nagyon rossz irány. Itt érdemes lenne a motivációit is megtudnod.


Ha megfelel nektek, hogy később eltartod miközben a gyerekeiteket neveli akkor elfogadható. De itt is kérdés, hogy azért beszélgetés mélységi szinten megfeleltek e egymásnak. Mert később nagyon eltávolodhattok. A síró visitozó gyerekek az ő agyát le fogják rohasztani. Te meg közben nem fogod kielégítőnek találni a beszélgetéseiteket sem a kapcsolatotokat. Más szinten lesztek. Nem jó.

Mindkettőtöknek kell tudnotok és akarnotok is fejlődni.

2017. aug. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy piszkál...lehet jóindulatú és nem jóindulatú elégedetlen cseszekedés. Egy férfit a nő tudja még jobban motiválni, de nem úgy, hogy követelőzik.

Az ő problémája, hogy elégedetlen. Leülnék vele beszélgetni erről. Te így kiegyensúlyozott, elégedett vagy. Ha neki nem tetszik így az élet, akkor keressen olyan faszikát, aki megfelel az elvárásainak...

2017. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No, mi történt azóta??:)
2017. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!