Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal babát akartunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal babát akartunk és szerencsére első probalkozas utan osszejott. Most 12 hetes terhes vagyok de a régi problemák most is jelen vannak. Csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
A párom facebook mania volt mindig. Sokszor ismerkedett lannyal de semmi komolyat nem irt neki csak szeret ismerkedni mindenkivel. Ez engem nagyon zavar hogy mindig lanyoknak irkal. Solszor mondtam neki. Sajnos uganna bekattanttam es feltekenysegi rohamogba tortem ki amit biztos nem lehetett konnyu neki elviselni. Tudom hoyy engem szeret imad tolem akart gyereket de egyszeruen nem tudom lekuzdeni ezt a zold szemu szornyet. Ja es egy par napja telefonjelszot is allitott be hogy meg veletlenus se tudjak belenezni. Ha engem szeret miert csibalja ezt? Az hogy bokol neha lanyoknak de semmit nem csinal. Aggodnom kellene tenyleg vagy csak en vagyok dilis?
2017. aug. 20. 15:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Elképesztő, hogy ennyire degenerált vagy, hogy képes voltál a problémákat ismerve, teherbe esni egy hülyétől.
2017. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért mentél bele a dologba.

Egy gyerektől senki sem változik.

Én csak olyan kapcsolatba szülnék, amiben tartósan nincs semmi probléma.

A párodnak a személyisége ilyen, nem hiszem, hogy megváltozna már.


21/L

2017. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Nemhogy nem változik, de ha nem csalt meg, hát most lehet kap egy lökést. Gyerek még egy erős kapcsolatot is kikezd, nemhogy egy olyat, ahol eleve problémák vannak.
2017. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volna a gyereket bevállalni, ha ilyen kételyek marnak belülről veled kapcsolatban. Előbb ezt tisztázni kellett volna, hogy hagyja abba ezt a szokását. Ha meg nem állt le volna vele (és nem is állt le), ott kellett volna hagyni, keresni egy megbízható párt aki mellett egy gyereket be lehet vállalni. Mert egy gyerek felneveléséhez megbízható háttér kell és nem egy komolytalan srác, aki nőknek írogat.
2017. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

Azért csinálja kérlek, mert valószínűleg elege lett a kutakodásaidból a telefonjában, oszt nem akar emiatt is féltékenységi drámákat hallgatni naphosszat.


Remélem, hogy ennek a drámázásnak csak a zerhesség miatt megborult hormonjaid az oka, mert ha ez nálad az alapfelszerelé része, akkor nehéz életete lesz...

2017. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Megint egy barom aki a semmire gyereket vállalt. Szomorú hogy ezek a barmok szaporodnak.
2017. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Hány évesek vagytok a pároddal?
2017. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 manó1235 ***** válasza:
86%

Felmerült bennem pár kérdés: Igen jól látod hogy a problémák most is jelen vannak, de miből gondoltad hogy pont egy baba miatt fog beleszállni a pasidba a szentlélek?

Miért féltékenységi rohamokban törtél ki? Egyrészt magadat minősítetted vele másrészt a pasid röhögött a markába és gondolom még jobban úgy érezte szorul a kötél a nyaka körül mert lehet nem is vagy olyan kis naív ... igen ezért lett jelszavas a telefonja :D Ha lett volna már akkor is egy kis eszed ott hagyod a fenébe az ilyen palit, pláne ha annyira gyereket akarsz ne egy ilyentől már könyörgöm.

Ha téged szeret miért csinálja ezt? Ha most azt mondja hogy az amerikai elnök fogadott fia és dúsgazdag akkor azonnal elhiszed neki? Mondani mindent lehet, akármit.

Azért csinálja "ezeket" mert NEM szeret.

2017. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Édes istenem, miért van az, hogy az ilyen nyomiknak elsőre összejön a gyerek? Igen dilis vagy, meg a kedves párod is. Gratulálok a családhoz.
2017. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsokatba kévő férfi ne írkáljon más nőknek, még ha csak "üresen bókolgat", akkor sem. Hülye vagy hogy ezt eltűrted, és még hülyébb hogy ebbe a fostalicska kapcsolatba szándékosan gyereket vállaltatok.

Nem féltékenységi rohamokban kellett volna kitörni, hanem jól ott kellett volna hagyni.

Jól megszívtad, és sajnos a gyerek is.

2017. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!