Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy se veled se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy se veled se nélküled kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, és nyáron lenne az esküvőnk. Mostanában nagyon sokat veszekszünk egy olyan problémán, amit képtelenek vagyunk megoldani. Ez pedig a szex. Sokszor olvastam már itt, hogy vannak olyan nők, akik nem nagyon kívánják, s én is ilyen vagyok. Ő pedig folyton erőlteti, és oda jutottunk, hogy már csak viták vannak naponta. Elegem lett, és elkezdtem találkozgatni egy kollégámmal, de nem történt köztünk semmi, csak beszélgetünk. Viszont egyre többször hiányzik, sokat gondolok rá, és ő is így érez.

Nem tudom eldönteni, hogy ez csak azért van-e, mert a párommal csak vita van, és így akarok bosszút állni, vagy pedig elmúlt a szerelem...


2010. máj. 25. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ugyanez volt, bár én nem taliztam senkivel se, de nem sokon múlt. Nálunk szakítás lett a vége, azóta boldog vagyok mással;-)
2010. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülj le beszélni a pároddal, mert később még nagyon vita lehet belőle. Ja, és ha házasság lesz, akkor felejtsd el a kollégádat, vagy ha nem szeretnéd, akkor ne házasodj össze a pároddal. Tudom, könnyű ezt mondani, de jó lenne ha minél előbb tisztáznád!

Nixi31

2010. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pároddal nem kivánod a szexet de úgymond "rágerjedtél" a kollegádra?

Hát ott a válasz előtted.

Ha nem szereted a párod, inkább szakits vele, mintsem válás legyen fél év múlva.

Amúgy meg 2 év után még izzania kellene a szexuális vágynak benned is, nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban, de enélkül nem működik!

2010. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak azért vonz a kollégád mert most vita van a völegényeddel. én is ilyen vagyok, hogy nem kivánom mindig a szex-et, de akkor már mielött bele mennék valakivel 1kapcsolatba, akkor ilyet keresek, aki megérti hogy nem vagyok 1gép, hogy ha megnyomják a gombot rögtön felizgulok és szeretkezhetek.

szóval üljetek le, beszéljétek meg, hogy hogyan tovább. mert szerintem ö szeretné, hogy tönkre menjen 1ilyen dolog miatt majd a házasságotok. eddig nem volt gond hogy nem mindig kivántad a szex-et? vagy eddig kivántad, most meg már nem annyira?

2010. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már most problémák vannak a szexből, akkor ez később megcsaláshoz vezethet.


Eleve nem is értem, hogy mi az, hogy valaki nem kívánja a szexet? :S Ott inkább azzal van a baj, hogy a párodat nem kívánod...


20F

2010. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ez így tényleg gázos h ha már házasságot tervezitek és közben meg így álltok. így tényleg nem érdemes. mondjuk egy egyhónapos szünet lehet jót tenne. rájönnél azidő alatt h tényleg ő kell-e neked v nem.
2010. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az egy hónapos szünet jót tehet, de ezzel pedig az a baj, hogy késöbb ugyan oda lyukadhat vissza, hogy kell vagy nem. Sajnos ez egy örök körforgás.
2010. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!