Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt bp-n szeretnek egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt bp-n szeretnek egy kis tarsasagot, tul maganyos vagyok,3 honapja semmi tarsasagom. Mihez kezdjek? 24f

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hobbik? Sportklubok? Kollégák/iskolatársak?


Van egy csomó lehetőség, légy már annyira felnőtt, hogy nem tőlünk várod, hogy eláruljuk, hogy mi érdekel téged, ahol utána offline is lehet emberekkel találkozni.

2017. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uj vagyok bp-n, egyelore a hobbim a melo, viszont a munkatarsak tul luzerek, oregek, stb.
2017. aug. 21. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
en inkabb noi tarsasagot azeretnek, intimitast
2017. aug. 21. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, egy olyan emberre vágyom, aki nem tud írni, és másokat lúzernek hív.


Prostikat ajánlom.

2017. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

menj prostihoz.


a női társasághoz a társaságon keresztül vezet az út. tudod, szépen türelmesen lemész valahova, megismered az ottani arcokat, akik bemutatnak másoknak, közöttük lányoknak, esetleg elhívnak szórakozni, sörözni, bármi, ahol szintén új emberekkel ismerkedhetsz...



mi itt a nagy faluban így csináljuk, nem csak lemegyünk a kocsmába, aztán meghívjuk az első tehenészlányt egy kólára.

2017. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na, a munkatarsaim pont ilyenek... idos es kozepkoru pasasok akik faljak a 20on eves prostikat...


kerulom oket, amwnnyire lehet

2017. aug. 21. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak én vagyok lassú, de pontosan milyen társaság is hiányzik? Csak beszélgetés, vagy hogy eljárjatok valahova, esetleg párkapcsolat?

Egyébként ahogyna előttem is említették, szerintem is először azt kell megtalálnod amit egyedül is szívesen csinálsz. Ha pl szeretsz olvasni akkor könyvtár, ha sporotlni akkor meg olyan hely. De facebookon is sok ismerkedős csoport van akár hobbik, akár város szerint. Nem mondom, hogy a legjobb megoldás, de meg lehet próbálni :) Én is próbáltam már közös érdeklődés szerint ismerkedni, tapasztaltam jót is, rosszat is. Egy próbát megért.

De ha legalább egy pár ismerősöd van, akkor rajtuk keresztül is próbálkozhatsz, hogy velük mész el valahova, hívnak más ismerősöket is... De ha csak szimplán magányos vagy és beszélnél most, akkor nekem is nyugodtan írhatsz :)

2017. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!