Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csinos nők nem bánják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos nők nem bánják hogy a pasijukon van felesleg?

Figyelt kérdés

Pár napja strandon voltam, és elnéztem a párokat sétálgattak. Sok csinos nő mellett kövér pasi huszonéves korosztályból, harmincasok közül is, negyven felett meg a nő is nagyhasú. Egyszerűen nem értem ezek a nők hogy vonzódnak a párjukhoz..Huszonéves pasik közt már sok a sörhasú, lógó mellű! puha testű!

Nincs veszekedés ezzel kapcsolatban ?

Ezek a nők nem várják el h a pasijuk tegyen érte? Nem gondolják h csinos nők hozzájuk hasonló csinos pasijuk is lehetne? Borzalmas, h mennyire el van hízva az ország.

Ezek a pasik nem tesznek ellene? Nem féltékenyek a csinos nőjükre? Ezek a nők nem hiszik h csinosabb pasit is megkaphatnának?


Nem hiszem h minden puha pasi mellett azért van ott a nő mert pénze van. Amugy is lehet h a pénzéhez vonzódik na de egy lógó mellű huszonéveshez? ááá

Sajnos a mai huszonéves férfiakban már 20 százalékkal kevesebb tesztoszteron van, mint 20 évvel ezuelőtt, vagyis a hormonjuk, egy negyvenévesnek felehet meg.


Stressz, hormonkezelt ételek, sör mind hizlal, nőiesíti őket.


Tesznek ellene valamit? Vagy homokba dugják a fejüket?


2017. aug. 22. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, h újat mondok, de létezik olyan is, hogy szerelem.
2017. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar. A páromon van olyan 15 kg súlyfelesleg, de elfogadom
2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Pasikat nem fenyítik be. Nincsenek férfimagazinokban olyan cikkek, hogy ez ciki rajtad, azt ne lássa meg a nő. Őket el kell fogadni szőrösen, hájasan, míg ők kritizálhatják a nőket 3 kiló, striák, narancsbőr miatt.
2017. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

El tud a te agyadhoz is jutni az, hogy a szépség szubjektív? Van, akinek ez, van akinek meg az tetszik. Ízlések és pofonok.


Egyébként attól, hogy te valakit csinosnak titulálsz még nem biztos, hogy más szemében is az.


Mindenki úgy fogadja el a párját, ahogy akarja és olyan dolgokat tolerál neki, amilyet akar.


Na, ezért sz..rom le az embereket és véleményüket, mert mi közük hozzá, hogy én kivel vagyok, kinek mi a véleménye rólam..stb. nem rám tartozik az, hogy ők mit gondolnak rólam.


Mindenki foglalkozzon csak a saját életével. Ne ítélje meg a másikat, mert neki is rosszul esne, ha őt ítélnék meg valami miatt.

2017. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem a szerelmet kérdeztem, hanem hogy hogy vonzódik egy lógó mellű férfihoz?

Meg , h nem gondolja, h csinosabb is lehetne neki?

A pasiját nem izgatja a dolog h változtasson?

2017. aug. 22. 22:38
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
De bánjuk. Csak ezek a férfiak sz*rnak rá. Ha már megkaptak,elengedik magukat,csak akkor vennék észre ha baj van,ha már elhagytuk. De mivel azért szeretjük egymást ilyenért nem válunk el,max sok a veszekedés..de semminek nincs következménye,és ezt a férfi jól tudja.
2017. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:
12%

"Őket el kell fogadni szőrösen, hájasan..."


És ugye általában el is fogadjátok, mi? Ugye, hogy nem! Akkor meg mit jártatod feleslegesen...

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

1. A strandon miért nem olvasol, fürdesz, labdázol, miért másokkal és mások magánéletével foglalkozol?

2. Te ugye tökéletes vagy? Feszes test, hibátlan bőr, hosszú lábak, tökéletes fogak, semmi narancsbőr, nincsenek elálló fülek, formás fenék és mellek, semmi pattanás stb?

2017. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pasim is kövér, de elmondom hogy ő 140 kilót nyomott amikor megismertem és két év alatt lefogyott 90 kiló alá. Ő nagyon könnyen hízó típus és így alakult, igaz az egész családja ilyen kivéve a húgát aki nem tud hízni. A barátom sokat tett magáért, mellesleg nagyon nagy erő is van benne. Ő azért nem fogy tovább mert nem akarja hogy a hirtelen fogyása miatt lógjon a bőre. Persze még van rajta jó 15-20 kiló felesleg de ráér még azzal, nekem így tetszik. Viszont én azokat a nőket nem értem akik iszonyatosan 100 kiló felet vannak akár fiatal 20 év körüliek, akár 40 felettiek, ráadásul bikiniben mászkálnak.

Az én nővérem is nagyon el van hízva és ő direkt olyan bő ruhákat vesz magának hogy minél többet takarjon magából mert ő betegség miatt hízott el és nehezen megy a fogyás, meg neki eléggé be van szabályozva az étrendje, tehát nem is ehet még akármilyen diétás kaját sem, ezért nagyon lassan fogy de nem is lényeg. Ő ha strandra jön velünk egyrészes ruhát vesz fel, és ha nincs a vízbe mindig magára kap egy hosszú bő nyári ruhát hogy takarja a testét mert tudja hogy esztétikailag nincs rendben

2017. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én akkor pont nádszál voltam, amikor együtt voltam a kövér exemmel. Azóta feljött rám is pár kg, de még most sem mondanám magamat kövérnek/lógós bőrűnek.


Ő igazán kövér volt, de ez egyáltalán nem zavart. Szerettem. Ezek után jogosan merül fel a kérdés: akkor miért mentünk szét? Nos, azért, mert ő a bulikat, haverokat és a töménytelen mennyiségű piálást választotta helyettem, egy szóval elhanyagolt, és a fontossági sorrend utolsó helyére kerültem.


Ez azonban személyiség függvénye, ugyanilyen lett volna cérnavékonyan, de még kigyúrt testtel is.


Amikor meg szerelmes vagy, akkor pont nem azon jár az eszed, hogy megkaphatnál egy olyan embert is, akinek előnyösebb a külseje.


"Stressz, hormonkezelt ételek, sör mind hizlal, nőiesíti őket. " <= Azt nem tudom, hol nőiesíti. :"D Tehát akkor a sörhas nőies, vagy mi? :D


Sokat nem tudsz te még az életről, kérdező. :) Szerintem ne avatkozz bele más dolgába.


21/L

2017. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!