Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti maradnátok vele a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyok együtt. Az utóbbi időben nagyon megváltozott, nem enged meg nekem szinte semmit, azt mondja, félt engem, néha ő teszi meg helyettem, ha felhozok valami témát, közli velem, hogy nem akar erről beszélni. A keze közül kicsúszik a pénz, felesleges dolgokra költ, azzal pedig nem foglalkozik, ami igazán fontos lenne, de alig van már pénze, múltkor egy nagyobb összeget kért tőlem, most pedig megkért, hogy vegyek neki egy drágább dolgot...


Kezdem azt érezni, hogy nem kéne vele maradnom, változtatni próbáltam már, de nem hajlandó... Szerintetek?


20/N



2017. márc. 3. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználás szaga van a dolognak.Téged korlátoz,miközben szinte belőled él-szó szerint.
2017. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
20 évesen kiscsaj vagy, nem nő. hagyd
2017. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts vele! Törd össze a szívét! Megérdemli! Egy ilyen ember nem érdemli meg, hogy megbeszéld vele a problémákat, egyszerűen hagyd ott! Ne is nézz vissza! Ez olyan egyszerű! Eldobni egy embert, mint egy darab sz*rt, mi sem könnyebb ennél. Ráadásul ilyenek miatt, hogy félt téged, próbál óvni, de téged csak a qrva pénz izgat! Így van csak így tovább! Sőt ne is szakíts vele, hanem csald meg 3 sráccal és alázd meg! Biztosan értékelni fogja! A gondoskodó szeretetre ilyen szívtelenséggel kell válaszolni.
2017. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi ez valami film? A bosszúálló angyal?Foglalkozzon inkább magával, mint a bosszúval,mire jó az.Csak megkeseríti.

Törje össze a szívét?Hát aki nem szereti a másikat annak amúgy is nehéz lenne a kis szívét összetörni.Szerintem is csak kihasznál.

2017. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki. Csak kihasznál és korlátoz.

Semmi szükséged erre. Találsz normális pasit is.

2017. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan bajban van, de ha "nem akar róla beszélni", akkor nem tehetsz érte semmit. Majd megoldja, oszt jónapot.


Pénzt viszont ne adj neki, és azt se hagyd, hogy veled szemben kompenzáljon.

2017. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvesztegett másfél év. Ez nem párkapocslat, ez út a zombiság felé:


"nem enged meg nekem szinte semmit, ...ha felhozok valami témát, közli velem, hogy nem akar erről beszélni."

2017. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!