Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az igazán különleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazán különleges ajándék?

Figyelt kérdés

Utálom a sablonajándékokat(semmi gravírozás,plüss,ruha,nyaklánc,karkötő, stb....), azon kívül amit tudtam, már mindent kilőttem. Sütit nem rég kapott, azt nem szeretnék. Szex terén is szinte mindent megkap, amit akar, abból újat nem tudok nyújtani. A hobbijához én ajándékot nem tudok (nem merek) venni.

Teljesen döntésképtelen vagyok, elképzelésem sincs, hogy mit adhatnék neki, pedig nagyon szorít a határidő. Kérlek segítsetek. Köszönöm.


2010. máj. 25. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A sablonkérdéseket úgy látom nem utálod ;)
2010. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
fizesd be egy gokart pályára
2010. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
En ezeket vettem az utobbi evekben: penztarca, kosarladba, egy Arckezeles, masszazs, szoli utalvany egy ferfi kozmetikaba, parfum, ruha, a tobbi nem jut eszembe.
2010. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Ácsi!

Te ki vagy? Ő kid?

Azért nem mindegy, hogy anyukádnak, a pasidnak vagy a csajodnak javasolunk-e ajándékot :)

2010. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A sutibol es szexbol itelve szerintem o a no es a palijat szeretne meglepni.
2010. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Pedig szerintem a gravírozás sem unalmas... legalábbis nem minden alkalomra ezt elsütve. Én nem a különlegességre, inkább a személyességre figyelnék, ha ajándékkal készülök! Gondolj csak bele, te mely ajándékaidnak örültél eddig, amiket kaptál? Miért tetszett?

Sokkal értékesebb egy ajándék, ha süt róla, hogy odafigyeltek a kiválasztásánál. Saját készítésűnél pedig még inkább.

Eddigi néhány ajándékom: karóra, öv, sétahajókázás, gravírozott karlánc, könyv...

Én a helyedben megpróbálkoznék azzal a bizonyos hobbijával...

2010. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fiúnak vagy lánynak? Mozijegy, színházjegy, meccsre jegy, a kecskeméti repülőnapra jegy, ahova ketten mennétek el.

[link]

2010. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

14.36 Valószinűleg nem apukámmal szexelek:P

Barátomnak(szóval lány vagyok:) ) szeretnék valamit...

és bocsánat, de semmi képp sem gravíroztatni.

2010. máj. 25. 14:43
 9/16 anonim ***** válasza:
14.34 vagyok, tenyleg... kapott koncertjegyet es repulojegyet (termeszetesen ezeket az en kiseretemmel)
2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
esetleg egy romantikus hajóút? ott szépen megvacsoráztok, hajókáztok egyet és aztán ott alszik nálad és minden kívánságát teljesíted. ezek után ágybavitt reggeli, cirógatás stb...
2010. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!