Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az igazán különleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazán különleges ajándék?

Figyelt kérdés

Utálom a sablonajándékokat(semmi gravírozás,plüss,ruha,nyaklánc,karkötő, stb....), azon kívül amit tudtam, már mindent kilőttem. Sütit nem rég kapott, azt nem szeretnék. Szex terén is szinte mindent megkap, amit akar, abból újat nem tudok nyújtani. A hobbijához én ajándékot nem tudok (nem merek) venni.

Teljesen döntésképtelen vagyok, elképzelésem sincs, hogy mit adhatnék neki, pedig nagyon szorít a határidő. Kérlek segítsetek. Köszönöm.


2010. máj. 25. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Akkor ebben "tesók" vagyunk (utálom a sablonokat... :-) ), bár nem tudom, melyikőtök hány éves. azt sem, hogy mi az apropója az ajándékozásnak!?


Egyet tudok, az olyan ajándékok az igaziak, amelyek kis gesztusokon épülnek, és annyira képesek meghatni az embert, hogy elsírja magát örömében.

Mondok egy példát.

Néhány évvel ezelőtt karácsonykor megláttam az egyik áruházban egy DVD-t (Kockásfülű nyúl) leárazva. Mivel nálunk a családban a nővérem volt a "Nyuszika" és mániája volt a Kockásfülű, gondoltam egy merészet, és betettem a kosárba. A papír-árunál ugyancsak a kezembe tévedt egy "Kockásfülű" határidőnapló, ráadásul nem újratűzdelve a névnapoknál azokkal a giccses nevekkel mint ezek az elképesztőségek, mint pl. Dzsenifer, Zenóbia, Martin, meg ienek... (tudom, hogy nem szereti az ilyenfajta újítást) ... csak az alapnévnapok. Nézegettem már vagy egy negyed óráig, azt' eszembe jutott, mi lenne, ha kiegészíteném a DVD-t? Biztosan örülne neki, hiszen imádta és sztem ilyene nincs! Vettem egy karácsonyi zenékről szóló CD-t is, de amint belehallgattam, elborzadtam, hogy semmi magyar(os) nincs benne, ezért visszavittem és levásároltam az árát. Mit gondolsz, mi került a kezembe...? Egy újabb Kockásfülűs DVD! :-D


Ezek mindössze pár száz forintos tételek. De amikor egy jégszív felolvad (mert a nővérem sajna nem egy érzékeny lélek, túlságosan keményen viselkedik, nehezen nyílik meg), akkor valami ritka pillanat történik, egy kisebb csodával egyenértékű.

Némi éneklés után amikor kibontotta az ajándékát, teljesen meghatódott, annyira, amennyire már nem számítottam. Negyed óráig csak nézte huszonvalahány évesen, forgatta, nézegette, elolvasta a dedikált belborítót, majd könnyezni, végül sírni kezdett, de rendesen nekieresztette... :-) Végtelenül boldog volt, és ez nekem is boldoggá tette a karácsonyomat. :-D


Sztem derítsd ki, mi az amire igazán vágyik, de sztem ne gondolkozz nagy költségvetésben, mert igazság szerint azok a LEGESLEGNAGYOBB ajándékok, amik nem mérhetőek semmilyen mércével, egy csekély figyelmességről szól, no, meg az adott pillanat varázsával.


Sztem érdeklődj a családtagjainál, akik jobban ismerik őt gyermekként, ill. figyelj egy-egy elkottyantott szófoszlányra, én is mindig így jövök rá, mikor mit adjak a többieknek, akár karácsonykor, akár nem.


MPM28F

2010. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon vannak vicces, drága és kategorizált ötletek is. Jó válogatást!

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
készítsd el magatokat marcipánból, masszát vehetsz sok helyen. Akár egy kis házat is csinálhatsz hozzá, vagy pálmafát, kanapét, ilyesmit.
2010. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én valentin napra egy saját szerzeményű zenét kaptam. Írt egy hosszú verset,csinált hozzá alapot, felette mpr ra, és azt énekelte nekem. Többet ért minden drága ajándéknál:)

25/L

2010. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igaza van a válaszolóknak, jó lenne tudni azt, hogy milyen nemű az illető, hány éves stb. Fizess be egy utazásra, vagy egy kirándulásra, az biztos jól jön mindkettőtöknek.
2010. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát... valami olyat amit otthon el tudsz készíteni. legyen egyedi, ötletes és olyan amit szeret. ebben viszont nem tudok segíteni h ő mit szeret. én a barátomnak egyszer vettem egy piás játékot. úgy gondolom hogy az nagy poén :D egyszer ki is próbáltuk de többet se mert durva.... :D
2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!