Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja sokáig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja sokáig a férjem a szexet?

Figyelt kérdés

Az elő játék meg van,azzal semmi gond.DE ahogy a behatol.....pillanatok alatt elélvez.Azt mondja,hogy az én puncim miatt van.De szerintem nem.

Hogyan lehetne meg hosszabbítani magát a szeretkezést??


2010. máj. 25. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kamagra tabletta

(ha jól írtam le) tényleg hatásos.

2010. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még több előjátékkal.
2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korai megömlés. tréninggel meg vannak még egyéb dolgok, keress rá neten vagy ezen az oldalon, ugyanis naponta jön 5 ilyen kérdés. és közrejátszhat a puncid azzal ha túl szűk.
2010. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első pár alkalommal én is így jártam. Orális szex vagy kézimunka közben nagyon sokáig bírtam, de amint behatoltam (sőt, volt, hogy még az sem sikerült), elélveztem. Szerencsére mostanra már elmúlt, szinte minden alkalommal legalább addig bírom, amíg a barátnőm is (van, hogy tovább).

99%-ig biztos vagyok benne, hogy nálam lelki okai voltak: a korai magömlés a teljesítési kényszer, a teljesítmény miatti szorongás miatt van. Tudatosítottam magamban, hogy ha véletlenül nem úgy jön össze a szex, akkor sem dől össze a világ. Emiatt könnyedebb lettem, és szép lassan elmúlt a probléma. De kitartás is kell hozzá, kb. az 5-6. alkalommal sikerült először.

Remélem valamennyit segített. :-)

2010. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első orgazmus után szokott következni újabb menet? Akkor ennyi ideig tart?
2010. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általában nincs utána következő menet.
2010. máj. 25. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy picit korábban írták, hogy lelki okai lehetnek ennek.

Üljetek le és beszélgessetek erről a pároddal. Biztosan nem lesz egyszerű, de ez oldhatja benne a feszültésget.

Fontos lenne megtudnod tőle, hogy van-e olyan dolog, ami miatt mostanában stresszel vagy idegesíti. Lehet, hogy egy, a kapcsolatotoktól független dolog miatt parázik és nem tud koncentrálni az együttlétekre.


Nyugtasd meg a férjedet a korai magömléssel kapcsolatban, hogy nem történik semmi, ha korábban megy el. Próbáld meg ezt kicsit "lazábban" kezelni. Ez elindíthat benne egy olyan folyamatot, hogy nem fog azon parázni a szeretkezés során, hogy "jajj, csak ne menjek el túl hamar", mert ez automatikusan azt eredményezi, hogy elmegy.

Ha túlságosan felizgult, nyugodtan tartsatok egy kis szünetet, míg az izgalmi állapot lecsökken. Aztán lehet folytatni. Tudom, hogy ez nagy áldozatot kíván a részedről, de érdemes megtenni.

Van otthon egy könyvem, majd elküldöm a címét. Ebben azt olvastam, hogy a férfi önkielégítéssel gyakorlohatja az aktus elnyújtását. Itt az a cél, hogy mikor már érzi, hogy közel van a "vég", akkor 3-4 másodpercre elszorítja a makk alatt a péniszét a mutató és hüvelykujjával. Ez egy kicsit csökkenti az izgalmi állapotot. Később akár te is segíthetsz neki ebben.

Azzal, hogy csökken a nyomás a párodon és egy technikát elsajátít, magabiztosabb lesz a szexben és jobban tudja majd irányítani az orgazmus bekövetkeztét.

2010. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!