Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deritsem ki, hogy hazudik-e a párom?

Figyelt kérdés

Tudom, régen rossz ha ezen kell agyalni, de nem tudom eldonteni, hogy csal a megerzesem és tévedek vagy jól érzem és hazudik... Eddig 2 kisebb hazugsaga volt, de teljesen elvesztettem a bizalmam. Megkért hogy adjak neki uj lapot, de most ugy tűnik ugyan ott tartunk...

Szóval, amiben valószínűleg hazudik, az az, hogy holnap céges programja lesz, ahova korán kell mennie (még nem tudja pontosan a helyszínt), de délutánra végez elmondása szerint, ami elég irreális, a programjukra való tekintettel... Arra gondoltam, megkérem holnap hogy készítsen egy fotot majd. Vagy hogy ma megkérem hadd nézzem meg a telefonját. De utóbbi esetében nagyon nagy a rizikó, hogy ha én tévedek ő megharagszik...


2017. aug. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ennek kb. annyi ertelme van, mint egy kalap szarnak.
2017. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előzővel, a bizalomnál nincs fontosabb egy párkapcsolatban, anélkül kutyaszart se ér az egész. Ő ezt a bizalmat már eljátszotta, kétszer is, innentől semmi értelme az egésznek.
2017. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most azt gyanítod, hogy valami csajhoz megy inkább? Mi volt a másik két hazugsága?
2017. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hogy vagy vele, de az én szememben bizalom nélkül nem ér a kapcsolat semmit, akkor se, ha az életem szerelméről van szó.

Te már nem tusz benne bízni, és okkal.

2017. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!