Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 eve vagyok egyutt a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve vagyok egyutt a parommal, marciusban megkerte a kezem, de nagyon bizalmatlan vagyok, amire adott is okot. Es ugy erzem, hogy folyamatosan hazudik nekem. Hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorbol? Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Tavaly oktoberben volt egy kisebb szunetunk, o eljarkalt mindenhova, eleg durva dolgokat irogatott lanyokkal, es meg tarskeresore is regisztralt, mikozben en tepertem utana. Vegul kibekultunk. Aztan eljegyzes utan ujra lebukott tarskeresovel, es lanyokat keresgetett mindig. Es van egy lany, akit folyamat keres. Szamot is csereltek, talalkoztak is. Persze o mindent tagad. Es mikor rakerdeztem, hogy mar megint mit keres ott az a lan neki allt feljebb es en voltam a rossz.

Nem tudom mar, hogy mit tegyek. A telefon jegyzetebe lanyok neveit irja fel. Es tok hulyenek nez.

Mit tegyek, hogy kiugrasszam a nyulat a kalapbol? Hogyan erhetnem el, hogy lebukjon es bevallja?


2017. aug. 20. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg mi bajod vagy hogy ezek utan meg egytaltalan vele vagy?
2017. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell bevallani bármit is?


Egyáltalán nem is szeretitek egymást, te csak nyomozgatsz utána, őt már alapból nem érdekled.


Egyáltalán minek jegyeztétek el egymást?


Jobb lenne nektek külön!

2017. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorbol?"


Dobj alá egy petárdát.

(bár én a srácot dobnám végleg a helyedben)

2017. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ez nem komoly kérdés.

Mégis miért vagy még mindig vele?

2017. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Le kell lépni és annyit se mondani hogy szia... az ilyen pasira nem éri meg időt pazarolni. A te lelki világod is nyugodtabb lesz.
2017. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Regizz be álnéven a társkeresőre és finoman kattanj rá,ügyelve ne ismerje fel a stilusod!

Én anno egy pasit vagy 5x elcsaltam álrandira,volt,hogy 200km-t autózott! :D Ott persze senki nem várta..

2017. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasi az orrod előtt csal téged, mert tudja, hogy megteheti. Nem veszít el téged, hiszen eddig sem léptél le, akkor miért is aggódjon? Kap pár rossz szót, és akkor? Ugyanúgy vele maradsz, hozzá mész, főzöl, mosol rá, lesz egy állandó nője, akivel jó, ha nem talál jobbat. Ilyen életet akarsz? Sosem fogja bevallani! Hagyd ott!
2017. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan te ennyire hülye vagy?......
2017. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell nyulat ugrasztani. Tudod mit művel, ez bőven elég. Az hogy ő tagadja, meg hülyének akar nézni, már részletkérdés. Nem kell vallomásra bírni. Alkalmazni kell a 2 rugásos módszert, egyet bele, egyet meg utána, hogy messzebbre repüljön. És te ezért a hapiért tepertél? Nem érte meg. Minek ragaszkodsz ehhez a hülyéhez, meg egy ilyen erőltetett kapcsolathoz? Eljegyzés ode-oda, ő már nem igazán akar veled lenni, már a "vadászösztön" hajtja. El kell engedni, sőt, mint mondtam még lökést is adni kell neki.

Szedd össze.magad, legyen benned tartás, ne aláztasd magad tovább.

2017. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

És tényleg léteznek ennyire ostoba nők.


Miért fogadtad el egyáltalán a gyűrűt, hmmm?! Mert lehet vele villogni? Mert ez a csávó szarba sem vesz - de te sem magadat.

2017. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!