Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret vagy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret vagy ennyire nem igényli a szexet?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, 2 hetente találkozunk. 3-4 napot szoktunk együtt tölteni ilyenkor csak az első 2 napban esünk egymásnak, szeretkezünk vagy esetleg kézzel kényeztetjük egymást nagyon ritkán a 3. napon is azon kívül semmi. Viszont minden rendben van közöttünk, nagyon szeretjük egymást. 2 éve vagyunk együtt.

Szerintetek van miért aggódnom vagy csak nem kívánja olyan sokat?

Tudom hogy rajtam kívül nincs senkije.

23L párom 23F



2017. aug. 26. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, Te kezdeményezel mindig? Vagy az első 3 napon csak Ő? Mert ha csak ő, akkor a 4.-en kezdeményezz te, biztos nem fog visszautasítani.
2017. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked nagyobb az igényed akkor van okod aggodni.
2017. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem merek kezdeményezni, de nem is az h több igényem lenne csak nekem nagyon fura. Igaz vágynék rá, de nem tudom ő mennyit igényel.
2017. aug. 26. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha nem mersz kezdeményezni, akkor az baj. miért nem?


a barátod helyében ha én kezdeményeznék 3x, akkor negyedszerre már nekem se lenne kedvem.

2017. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha kezdeményezhetnél te is, nem csak a pasitól kell várni mindig. Ők is szeretik ha a nő is kezdeményező.
2017. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy ő meg azért nem kezdeményez többször, mert nem biztos benne, hogy igényelnéd. Hiszen soha nem kezdeményezel...
2017. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!