Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mi fog ebből kisülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi fog ebből kisülni?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve hogy összejöttem az exemmel, azonban az utolsó fél év borzalmas volt. Direkt szivatott, rengeteget vitatkoztunk, és ő megszokta hogy úgysem bírom nélküle, úgyis keresni fogom a társaságát. Odáig fajult a helyzet, hogy jelen pillanatban egy kedves mondata nincs hozzám, egyfolytában bunkózik velem, ez féltékenységből ered. Bármelyik haverom ölébe ülök, féltékeny lesz. Csoport társak vagyunk. Arra gondoltam hogy most "taktikát" váltok. Már tegnap szinte nem is beszéltünk, nem mentünk oda egymáshoz, ő várta hogy én köszönjek, én is hogy ő, de egyikünk sem köszönt előre. Mondhatni hogy kerültük egymást, nem együtt jöttünk haza, mint eddig. Szerintetek ha ezt folytatom milyen vége lesz? Arra gondoltam most kihagyok egy hónapot, akkor nem találkozunk. Fog keresni?! Látszott rajta hogy nagyon rosszul esett neki a tegnap.

Köszönök minden választ!:)

17L


2010. máj. 25. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen jártatok és most kibékültetek újra vagy ezt nem értem....
2010. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, akkor leírom részletesebben amit kihagytam. Jártunk, de vége lett a rengeteg vita miatt, megpróbáltuk hogy barátok leszünk, én tudok is a barátja lenni nagy nehezen, de ő folyamatosan megbánt engem, bunkózik velem, mert más fiúkra is rámerek nézni. Kérdeztem hogy miért csinálja, azt válaszolta hogy "neki ez nem megy" mármint hogy barátok legyünk. Ugyanakkor azt mondja nem szeret, de féltékeny ha máshoz hozzá merek szólni. Hétvégén összevesztünk, tegnap történt a leírt dolog. Vissza szeretném szerezi, de úgy hogy most ő jöjjön, ne én lépjek.:)
2010. máj. 25. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebböl 1kg sajtos pogácsa fog kisülni..Á nem viccet félretéve, mond meg neki hogy vagy próbál olyan lenni mint volt, vagy te jobbra ő balra..tudod..:Ami nem megy azt nem kell eröltetni.
2010. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem értelmes lett.:)
2010. máj. 25. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
17:43-as vok (a pogácsás) Most olvastam amit írtál utólag, egyértelmű hogy próbáld meg húzni picit a fejét!!! Ne mutasd neki azt hogy te bánsz valamit is vagy hogy neked rosszul esik valami. Ha közeledik feléd azt kicsit engedd, de azt se úgy hogy kiugrasz a bőrödböl mert elbízza magát...18/F
2010. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, épp így próbálok cselekedni, de elég nehéz.
2010. máj. 25. 17:47
 7/8 anonim válasza:
:S
2010. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek akarod visszaszerezni? Egész életedben veszekedni akarsz? Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Az egész kapcsolatotok egy nagy játszmázás. De még fiatal vagy, később remélem ezt majd megérted.
2010. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!