Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Ti lépnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ti lépnétek? Külső szemlélő másképp láthatja.

Figyelt kérdés
Adott egy 4 éves párkapcsolat. Minden rendben van,de a párom nem akar összeköltözni! Lenne hova,nincsenek anyagi gondok. Napi szintű találkozás van,heti pár alkalommal alszunk együtt,mert neki szüksége van a saját otthonára is,ahol egyedül lehet. Egyszerűen nem tudunk túljutni a problémán. Szeret az biztos,de egyszerűen nem akar,neki jó így,nekem nem. Kezd elfogyni a türelmem. Közben egy másik férfi teljesen odáig van értem,aki azt akarja amit én,együttélni,gyerek stb -persze lehet csak mondja. Merjek lépni? 31N , 34F
2017. máj. 29. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neem! :D Semmi sincs rendben.Sem a párod sem te!
2017. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4 év után ha ő nem akar össze költözni, akkor én elkezdenék aggódni a helyedben. 34 évesen még nem akar családot, akkor lehet később sem nagyon fog változni a helyzet. Én válaszút elé állítanám.
2017. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Lepnek, igen. Ha 34 évesen itt tart, akkor felesleges több időt beleolnod.
2017. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha még egy 20-as éveik elején járó pár problémája lenne, akkor azt mondanám, hogy lehet kell még egy kis idő... De így én nem reménykednék és nem húznám az időt arra, hogy ezt próbáljam menteni.
2017. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Négy év kapcsolat után, ráadásul a ti korotokban már tényleg több kellene egy "majd meglátjuk hogyan tovább" kapcsolatnál. Értelek teljesen. Kérdezd meg, ő mit akar, aztán ha továbbra sem egyezik a jövőről alkotott elképzelésetek, lépj tovább.
2017. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ő nem akar változtatni, te igen. Nincs kérdés. Az összeköltözést se akarja, nem hogy hozzádláncolja magát egy gyerekkel!

Még jó, hogy egész véletlenül ismersz egy olyan férfit, aki el akar venni és csinálna neked gyereket...!

Egy a lényeg: véletlenül se azért lépj ki a kapcsolatodból, mert sz.ar!

2017. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lépni kell.
2017. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 szerintem a végét úgysem lesz képes felfogni :D
2017. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 RoseTyler ***** válasza:
78%

Hát, mondd meg neki, hogy elfogyott a türelmed. Választhat: szintet léptek, vagy game over.

Az meg szép és jó, hogy a másik pasi odáig van érted, de te is odáig tudnál lenni érte? Vagy csak az kéne tőle hirtelen, amit a mostanitól nem kaptál meg?

2017. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez az új férfi hiába akar bármit,nem szülnék neki gyereket,hisz nem is ismerem. Én a páromat szeretem és neki szeretnék gyereket szülni,de nem fogom ráerőltetni. Ultimátumot adni szánalmas,mert vagy akarja vagy nem e nélkül. Igazából nem tudja hogyan képzeli el a jövőt,csak azt hogy velem,de az együttélést -nem tudja- Borzalmasan nehéz nekem így. A másik férfit csak azért írtam valószínűleg,hogy magamat nyugtassam,hogy lenne még olyan férfi,akinek kellenék és azt szeretné amit én.
2017. máj. 29. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!