Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy soha nem volt igazán komoly ez a kapcsolat és csak most jöttem rá?

Figyelt kérdés

Életem első párkapcsolatában vagyok lassan 5 éve tart. Igazából jól megvoltunk, de most kezdem azt érezni, hogy mindig is félgőzzel ment. Sosem volt az a vad szerelem, az elején azért volt szerelem, meg még most is megvolt a napi sok szeretlek, meg összebújás este az ágyban, de annyira barátság extrákkalnak érzem, már szexuálisan se kívánom. Kicsit kezdett megromlani, és én bánatomban interneten csak chatelgettem, hogy társaságom legyen, de megismertem egy lányt, és borzasztó sokat beszélgettük, már a legelején annyira egy hullámhosszra vergődtünk, és nagyon hamar belé szerettem.


Mostani kapcsolatomban csókolózni se szerettem, tudom fura de undorítónak zavarónak tartottam, a filmekben a csók jelenetek is zavartak, félre néztem. De mióta ezt a lányt ismerem csak arra vágyok, hogy megcsókolhassam hosszú perceken át. (Soha nem találkoztunk szó sincs megcsalásról), a filmekben a csók jeleneteknél már nem elfordulok, hanem szomorúan vágyakozva nézem. A mostani barátnőmmel viszont most is már a végfele is csak fintorogva adtam csókot, nem esett jól és kötelező rosszként csináltam.


Lehet, hogy akkor ez a kapcsolat a kezdetek óta nem volt igazán komoly kapcsolat csak egy rettentő erős "barátság" szerű valami, és csak azért maradtunk együtt mert első kapcsolat mindkettőnknek és nem tudtuk, hogy ez lehetne jobb is? (Barátnőm valószínű mindig is többet akart, de ő elfogadta, hogy ilyen vagyok, én is elfogadtam, épp most érzem, hogy én totál nem ilyen vagyok, csak vele.)



2017. aug. 27. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van. De az is lehet, hogy az új nővel ugyanez lenne két év múlva.
2017. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy épp itt lenne az ideje, hogy ne hülyítsétek egymást és különváljatok?
2017. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, nem értem hogyan jöttetek össze, ha undorítónak, zavarónak érezted a csókolózást vele.
2017. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem direkt írtam, hogy úgy alapból a csókot találtam undorítónak, szóval filmekben is tökre zavart nem tetszett. És eleinte órák hosszat csókolóztunk, csak ez hamar eltűnt. Egész hamar olyan lett, hogy pár percig oké de amúgy nem szeretem.
2017. aug. 27. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
már nem szereted őt. légyszíves ne hülyítsd őt, szakíts vele.
2017. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!