Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha idősebb és magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha idősebb és magasabb vagyok annál aki tetszik?

Figyelt kérdés

Kissé bizonytalan vagyok. Van egy srác aki nagyon tetszik de... egyrészt magasabb, másrészt (igaz csak pár hónappal) idősebb vagyok nála. Akadály ez? Így is lehet köztünk valami? Vagy most nagy hülyeséget kérdeztem?

Egyébként jól megértjük egymást, kedves fiú és fülig beleestem.


2010. máj. 25. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, egy régi mondás szerint a hold is leeshet az égről :D
2010. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb/gyerekebb vagy, annál többet számít a korkülönbség. Általános iskolások pár hónapokon is parázni tudnak, felnőtt emberek között több évnyi (akár évtizednyi) korkülönbség sem akadály.
2010. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár hónappal? Ma már az is fontos, hogy egy hónapban szülessetek?
2010. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mért lene bj ?:D azaa lényegh szeressétek egymást:D
2010. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány cm vagy? ha 1fejjel vagy magasabb az elég frusztráló a pasinak de ha csak pár centivel az még ok. Bár ez egyénfüggő van akit totál nem zavar hogy magasabb van akit meg rettentően. A "korkülönbségről" annyit hogy pár hónap? ne viccelj már az semmi:D
2010. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy ez akadály.Am hány éves vagy és hol laksz?
2010. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj :)pár hónap az nem sok az én anyukám is idősebb apukámnál és jól megvannak egyáltalán nem kérdeztél hülyeséget Sok sikert és sok boldogságot ha összejöttetek :)
2010. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!