Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet gond a lánynak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond a lánynak hogy jóval magasabb vagyok és idősebb is?

Figyelt kérdés
180 centi vagyok, Ő 150 és 15 éves, én pedig 20, lányok, titeket zavarna ez a 30 centi különbség és 5 év?
2010. febr. 2. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Az 5azért elég sok.

A 2-3még elmegy..

A magasságot nemtudom.xd

2010. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit sok. Legalább is engem zavarna, hogy 30 centivel magasabb lenne a párom...Bár a szerelem csodákra képes:) Azt nem állítom, hogy ha beleszeretnék, egy ennyivel magasabb srácba, az kifogás lenne, hogy összejöjjek vele.

Ezt a lánynak kell eldöntenie. Ha belédszeret, akkor nem kellene, hogy zavarja... Mert akkor miért is szeretett beléd? :)

2010. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eléggé nézeget a drága:) Akkor szerintem letagadok 2-3 évet a koromból:D(tudom hogy ez nem szép dolog) de túlságosan tetszik:)
2010. febr. 2. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
a 30 centi nem, de 15 évesen eszembe nem jutna 20 évessel összejönni, valamint ha pasi lennék és 20 éves, eszembe sem jutna egy 15 évessel összejönni. mivan a korodbelieknek nemkellesz? csak a tiniknek? gáz
2010. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az, csak egyszerűen megfogott benne valami, és kiderült hogy 15 éves.
2010. febr. 2. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
simán, úgyis minden korombeli (16) 20 éves pasikkal jár, (hogy nekünk ne maradjon semmi)
2010. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút jó.

A kor mindegy. Az egyik leglényegtelenebb tényező...bizonyos erkölcsi és jogi határokon belül. =)

2010. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tartom nagyon soknak ezt az 5 évet talán még egy kicsit gyerekes, de 1-2év és érettebb lesz.
2010. febr. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!