Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért van velem mert nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért van velem mert nő vagyok és szülhetek neki gyereket meg van rajtam pár lyuk? Utálok nő lenni

Figyelt kérdés

Sokszor èrzem azt hogy csak azèrt van velem a párom mert ő szeretne gyereket èn mondjuk nem de ő remènykedik benne hogy 1x szülök neki mèg ha megse èrdemli máy okok miatt, meg csak azèrt van velem mert van rajtam egy pár lyuk amit használhat


Ès sokszor èrzem azt hogy nem Engem szeret hanem csak a testemet ami örömet nyújt neki így vagy úgy


Ezèrt is utálom hogy nőnek születtem mert eddig az összes párkapcsolatom csak arról szólt hogy tenyèsz állat vagyok meg hogy apósnak unoka kell meg arról hogy a fèrfi igènyei az elsők èn meg levoltam sz"rva, igaz a mostani váltig állítja hogy szeretne akkor is ha nem szexelnènk vmi betègsèg miatt de az ágyba lesz"ar attól


2017. aug. 28. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy a pároddal, ha így érzed?
2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

és ha neked ez nem jó, akkor miért tűröd az önzőséget?

nyisd ki a szád, tudod nem csak szopásra lehet használni...

elmondod mi a problémád, hogy jó lenne ha viszonozná, odaadó lenne

és ha azt gondolod csak a tested miatt van veled együtt akkor miért maradsz vele?

egy kapcsolat nem arról kellene szóljon, hogy te főzöl, mosol takarítasz, szopsz és a p1cs4dat odatartod amikor kell...

2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Azert ezt eleg nehez megmondani hogy a te parod konkretan tenyeszallatnak nez-e teged. De nekem az a tapasztalatom hogy egyes noknek ez a fixaciojuk hogy csak a lukaik kellenek barkinek, mikozben van nehany ferfi akinek nokent kellenek.
2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Te maradsz ilyen megalazo kapcsolatokban, nem mas.
2017. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
???? Szakitsatok pihend ki magad es ha keszen allsz egy kapcsolatra akkor vagj bele. Sztem iszonyat lehet veled egyutt elni. Depis v es nagyon negativ. Vagy keress fel egy jo szakembert..
2017. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

#5 vagyok

Elfelejtettem , h ha csak erre kellenel valoszinu talalna mast is ha nem szeretne. Nem csak Te v egyedul no ezen a vilagon.

2017. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért voltak ilyen kapcsolataid, mert te magad vonzódsz az ilyen típusú emberekhez.

A te fejedet az ilyen emberek tudják elcsavarni.

Minden kapcsolatod a te döntéseid szüleményei.

2017. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Utolso akkor biztos anyukad is csak azert kellet apadnak :)

Kerdezo neked nem valo kapcsolat vagy akkor legyél leszbikus... Gyerek se kell meg a sex se jo akkor tényleg ezt tanacsolom neked.

2017. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
11:28-nak ment *
2017. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
😂😂😂 akk ha azt nezzuk minden no csak szexre es szulesre jo.😂😂 Ilyen butasagot..minden gyerek csak ugy jott erzelem mentes kapcsolatokbol. Ismerek parokat ahol a nonek nem lehet gyereke es mar 10 eve boldog hazasok.☺ Hagyjuk ezt a marhasagot h erdek itt meg ott es kepmutatas. Ha nem szeretnenk egymast a ferjemmel hazassag es gyerek se lett vna... -.-"
2017. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!