Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barát haverjával érdemes összejönni?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan helyzetben mikor azt vettétek észre,hogy a volt barátotok haverja érdeklődött felétek? Mit csináltatok ebben a helyzetben?És végül lett valami a dologból?
2010. máj. 25. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gondolom te lány vagy , am. nem tanácsos össze jönni vele , ajánlatos megkérdezni tőle h nem e zavarná
2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez tabu :D már mit nállam :D nem sok joót szülne a dolog inkább keress máást
2010. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

igen ez nehéz eset :D:D

szerintem a legjobb hogy ha megkérdezed hogy zavarja-e ha ők barátok, de szerintem ha komolyak a szándéki akkor nem lesz ebből nagyonn baj :D

max irigység :D

2010. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben, én összejöttem a sráccal. Viszont nem voltak barátok, tényleg csak haverok voltak (mint kiderült a volt barátom másképp gondolta :S), és ez szerintem nagyon fontos. Ha jó barátok lettek volna, akkor nem mentem volna bele a kapcsolatba. Nekem nagyon tetszett a srác, meg szerelmes is voltam belé, úgyhogy nem akartam kihagyni a lehetőséget. Szerintem megérte. Bár nem csak 2 hónapig tartott, a szakítás után barátok lettünk.
2010. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

hát azt mondta hogy nem akar kib*szni a haverjával..

ha érdekel a sztori itt van bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. máj. 25. 20:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én most a volt barátomnak a volt legjobb barátjával járok lassan 1 hónapja. Ők már nincsenek annyira jóban, de azt mondta az elején hogy nem érdekli ki mit gondol csak én. Én nem bántam meg, néha ciki a múltkor beszélni amikor még a volt barátommal voltam és ő is ott volt de igazából nem vészes:D Ha bejön meg tetszik akkor hajrá :D
2010. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászólónak: de miattad nincsennek már jóba?

mert akik fiúk ennyire jóba vannak hogy legjobb szinten akkor egy csaj miatt nem igen veszekednének.. szerintem

2010. máj. 25. 20:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem miattam lettek rosszban. Miután szakítottunk utána összejött egy csajjal aki miatt nagyon megváltozott és eltávolodott mindenkitől így a barátaitól is. De amúgy meg nem zavarja tud róla, néha még beszélnek mert osztálytársak, de különben nincs gond.
2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
uh én erre már gondoltam hogy összekéne hozni a volt barátomat egy lánnyal és akkor simán menne a haverjával valami :D
2010. máj. 25. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen nem rossz ötlet:D Hát én fél év után jöttem össze a haverjával közben mással is jártam igazából:D Szerintem szólj a srácnak hogy beszélje meg a volt barátoddal hogy őt zavarná-e meg ilyesmi, meg hogy neki megéri-e?:) De ha érdekled akkor biztos nem lesz gond.
2010. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!