Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barát haverjával érdemes összejönni?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan helyzetben mikor azt vettétek észre,hogy a volt barátotok haverja érdeklődött felétek? Mit csináltatok ebben a helyzetben?És végül lett valami a dologból?
2010. máj. 25. 19:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igazából most én is járok mással :D ... és ezt a volt barátom és a haverja is tudja és szerintem ezért nem lép, mert barátom van. Reggel mikor vártuk a buszt odakeveredett valahogy a barátom és a srác mellettem ült és mikor a barátom adott a számra puszit olyan negatív hangot adott ki vagy hogy mondjam mikor nem tetszik valami és "nyögsz" de érted te remélem :D de az a helyzet hogy tervezem a szakítást a mostanival ..
2010. máj. 25. 20:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen értem persze:D Na akkor szakíts a barátoddal ha úgy érzed, meg ha a másikkal úgy néz ki összejönne, ne ess 2 szék közül a földre azért:D Majd szólj mi lett :D
2010. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben :) :D
2010. máj. 26. 18:00
 14/15 anonim ***** válasza:

hát én összejöttem vele :D

volt balhé rendesen :D:D mindenki elmondott minket mindennek :D de tuléltuk :P és azt mondom MEGÉRTE!!!!

2010. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
és ők milyen jóban voltak egymással?
2010. máj. 28. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!