Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak tovább menni velem a pasik, ha megtudják, hogy nem feküdtem le még senkivel? 25N

Figyelt kérdés
Addig kedvesek, elhalmoznak csókokkal, de senki nem fekszik le velem, amikor elmondom, hogy nem volt még szexuális kapcsolatom.
2017. aug. 28. 17:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Azt hiszik hogy kenyeskedni fogsz es nem tudod mit kell csinalni.
2017. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A legrosszabb ***** válasza:
3%
Szerintem te kamuzol.
2017. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Hozzáállástól is függ. Ha látják/érzik, hogy egésznek hatalmas feneket kerítesz akkor elmegy a kedvük. Ha csak lazán kezeled és úgy vagy vele, hogy eddig nem jött össze, de egyszer mindennek el kell jönnie, nem nagy dolog akkor biztosan nem lépnének le.
2017. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Pedig szerelmes voltam az összes pasiba, meg szerettem volna már a dolgot, de azt mondták,hogy félnek attól, hogy rossz emlék marad.
2017. aug. 28. 17:33
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Esetleg hozzáfűznél még valamit? Mert ha vagy 100 kiló, úgy megértem. Vagy bűnronda.
2017. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert azonnal a gyomrodig akarnák nyomni, nincs idejük szarakodni. Bszni akarnak. Nem azt nézni, hogy neked fáj-e.
2017. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos alkatú vagyok. 167 cm 65 kg. Nem csúnya az arcom sem. Addig udvarolnak, simogatnak, csókolnak, de amikor elmondom, hogy nekem ő az első, akkor mindennek vége. Nem is hív azután. Gondoltam, hogy legközelebb nem mondom el, de félek, hogy fájdalmat okozna, ha esetleg nem gyengéden szereti a szexet. Meg a vérzésből úgyis kiderülne, akkor olyan, mintha hazudnék.
2017. aug. 28. 17:39
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Talán ők csak dugni akartak.

Ha lett volna szerelem, elfogadták volna a helyzetet.

2017. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem akartak komolyat.
2017. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Eleg kicsi ra az eselye hogy verezni fogsz az elso alkalommal, az se biztos hogy fajni fog. Az elso es a tobbi alkalommal is ugyan ugy figyelnie kell hogy ne okozzon fajdalmat, ebben nem kulonbozik az elso alkalom a tobbitol.
2017. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!