Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában nem én keresem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában nem én keresem a párom hanem ők próbálkoznak? Eddig soknak adtam esélyt de sosem volt második találkozás. -nem feküdtem le velük, nem csókolóztam.

Figyelt kérdés

Nem engedtem hogy fogdossanak.

A második találkozót valamiért nem akarom. Mindig azt hiszem hogy máshogy lesz de nem így van.

Mi van velem?

18L

Ja és egyiket sem kábítottam



2017. márc. 9. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő emberrel nem is merül fel ilyen kérdés. Minden természetesen jön, események követik egymást és úgy érzed, nem is történhetne másként. Nincs de, nincs ha, nincs viszont.

Szóval még nem találkoztál megfelelő emberkével, ami annyira nem meglepő, tekintve, hogy nem is keresel.

Nincs baj veled. Majd jön.

2017. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem alkalmas az illető, érzed és ennyi. Majd jön akivel ez nem lesz kérdés és nem tudsz vele betelni, az események maguktól történnek és nem bánod meg :)
2017. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!