Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárjátok a barátnőtöktől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok a barátnőtöktől, hogy diétázzon?

Figyelt kérdés

A párom néhány napja megjegyezte, most pont jó az alakom, ennél ducibb már ne legyek (58kg vagyok).

Egyelőre mindent eszek (kiv. üdítő, chips és gyorskaja) de csak kis adagokban, de már gondoltam rá, hogy lehet, el kéne kezdenem figyelni az alakomra, mert 25 felett (és főleg 30 felett) ugyanazon az étrenden, ami korábban pont megfelelő volt, már könnyen el lehet hízni.


2017. aug. 28. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Aztakva :D

Bódog életetek lesz, csaje :D

2017. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Hálát adok az ilyen kérdéseket látva, hogy ducibb vagyok és a párom emiatt a személyiségemet is szereti, nem csak a külsőm kell neki. Edzek és odafigyelve étkezek, de ezt csak magam miatt teszem, sosem kért erre a párom, soha egy rossz szót nem tett a súlyomra és nem kell attól félnem, hogy ha terhes leszek, majd elhagy, mert már nem leszek olyan vékony.

Komolyan, ez a normális a srácok részéről, amilyen a kérdező párja? Hogy kilóra méri?

2017. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem azt várom el, hogy diétázzon, hanem, hogy egészségesen táplálkozzon és sportoljon velem. Mivel én sportolok gyerekkorom óta (most 38 vagyok) így mindig is elvártam az aktuális páromtól, hogy ő is szeressen mozogni , sportolni. És ennyi, nem kell önsanyargatás csak odafigyelés :) 38F
2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem azért, de nekem 58 kilósan több egészségügyi problémám is volt, sorra találtak meg a betegségek, hullott a hajam, kiszáradt a bőröm.


Szóval ja, én felszedtem azóta pár kg-t. Lehet, hogy most dagadt vagyok, de én meg így érzem magam egészségesnek, nem pedig akkor. A páromnak pedig így tetszem.


21/L

2017. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Ha pár hónap alatt felzabálsz magadra 10-15 kilót, esetleg többet, akkor nyilvánvalóan hangot adok a nemtetszésemnek, szerelem ide, szerelem oda.
2017. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
50kg voltam 4 éve, amikor megismerkedtünk, tehát ahhoz képest most tényleg ducibb vagyok (170cm)
2017. aug. 28. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

A lányok úgy ki tudnak borulni, ha szóba kerül, hogy híztak kicsit.

Én egész életemben vékon ypasas voltam. Egy ideig kondiztam is emiatt, felszedtem kb 6kg-t, de még így is vékony vagyok. Minden lány aki barátnőm volt megjegyezte, hogy hú, nagyon vékony vagyok, volt azt mondta milyen jó pasi lennék izmosabban.

Tehát itt csak arra akarok kitérni, hogy a lányok a hízáson hogy kiborulnak, miközben nekem meg vért izzadva is izmossá kellene válnom és ne essen rosszul, ha egy lány megjegyzi, hogy túl vékony vagyok.

Arra célzok ezzel, hogy csajok legalább annyira a külsőre mennek, mint a legtöbb pasas.

2017. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
A parom nem varja el, lol, milyen elvaras ez? :D Nyilvan alap, hogy senki nem akar elhizni es altalaban az emberek nem szoktak arra se vagyni, hogy a parja elhizzon, de altalaban nem jegyzik meg, hogy ennel tovabb ne mereszelj hizni xd Miert, ha felszedsz meg ot kilot, akkor mi lesz? Akkor sem leszel kover. Persze ha 15-20 kilos hizasokrol van szo, az gaz, de ennyire szinglikent is oda kene figyelni magara az embernek, nem a masik feltol erkezo elvarasnak kell lennie, hogy ne legyel kover.
2017. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
159 centimhez 42 kiló sem voltam, amikor találkoztam a férjemmel. Aztán magamra szedtem kb. 8 kilót, és megjegyezte nekem, hogy most sokkal egészségesebbnek nézek ki, ezért jobban tetszem neki. De amikor találkoztunk, akkor nem kezdett el belém kaját tömni meg semmi ilyesmi. 170 centihez 58 kg meg igazán távol van a soktól... Figyelj oda magadra, egyél egészségesen és sportolj, de ezt magadért tedd. Amúgy a sporttal és a zöldségek/gyümölcsök evésével én is szoktam nyúzni a férjem, de nem azért, mert zavarna a kis fölösleg rajta, hanem mert része az egészséges életnek.
2017. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én párom sosem jegyezné meg,hogy "na itt stop mert azt mondtam" :D Sosem mondott ilyeneket. Mindig dícsérte az alakom,ha felment 2 kg vagy ha lejött. Átlagos testalkatom van és ez neki megfelel,ahogy nekem is.
2017. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!