Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti elvárjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti elvárjátok a barátnőtöktől/feleségetektől, hogy itt-ott táncoljon nektek meztelenül?

Figyelt kérdés
Sosem voltam jó táncos, egyszerűen nincs hozzá tehetségem, és nem is érdekel annyira a dolog. Nemrég a párom felhozta, hogy milyen jó lenne, ha néha táncolnék neki meztelenül. Mondtam neki, hogy én ebben nem vagyok jó, de ha annyira szeretné, akkor megpróbálhatjuk, bár igazság szerint nem akarom magam nevetség tárgyává tenni, és nincs is hozzá jó alakom. A párom besértődött, hogy miért nem akarom, ez nem a tehetségen múlik, aztán elkezdett arról beszélni, hogy az exbarátnője milyen jó táncos volt, stb. Nekem ez nagyon rosszul esett, mert tudom, hogy én sosem leszek olyan jó, mint ő.
2016. ápr. 14. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem várom el, de ha a párom megteszi, annak nagyon örülök és megbecsülöm. Márpedig megteszi, pedig ő sem tartja magát jó táncosnak.
2016. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, sőt ha ilyet akarna csinálni, finoman szólnék neki hogy ne tegye. Nem kell nevetségessé tennie magát. Ez csak akkor jó, ha valaki profi ebben, habár én akkor is inkább mulatságosnak tartanám, mintsem izgatónak...
2016. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé egyoldalú ez a kapcsolat. Ráadásul megaláz, hogy az exéhez hasonlít. Egyébként nem várom el.


24/F

2016. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
El is küldeném vissza az exéhez ha hozzá hasonlítana, nemhogy táncolnék neki. :D
2016. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Vehetné a szteppcipőjét, aszt mehetne hozzá vissza. Táncoljanak csak.
2016. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha nem kért még ilyen marhaságot a férjem! :D Szerencsére.
2016. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Költőnő:DDD Ez jó volt.
2016. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem várnám el!
2016. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen pasim, aki ezt szerette volna. Körberöhögtem. Valakinek ez jól áll, de aki nem tud táncolni az mit égesse magát? Táncoljon akkor ő nekem chippendale-t:D Bár asszem akkor is lenne min röhögni:D
2016. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!