Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ennyire nem törődik velem?

Figyelt kérdés
A pàrommal 2éve élünk együtt,az utobbi időben nagyon elhanyagolva érzem magam,egyàltalàn nem vesz vigyelembe.Soha nincs hozzàm kedves szava,sosem mondja ,hogy szeret,nem szeretkeztünk màr egy jó ideje talàn 1,2hónapja.Én próbàltam magamra hivni a figyelmét,de nem sikerült és màr bele fàradtam az egészbe,nagyon nehéz mostmàr nekem.Ha próbàlok vele beszélni ,akkor meg Haragszik,az van,hogy nem értem meg,hogy fàradt sokat melózik stb..De minden màsra van ideje.Azt gondoltam,hogy talàn majd ma lesz valami,mert tegnap mondtam neki,hogy nem sokàig fogom igy birni,de semmi meg fordult a màsik Oldalra.Ha hozzà érek ràm szól,hogy ne mert kucis stb...Nem hiszem,hogy màs nő lehet a dologban,mert munka utàn haza jön,Àltalàban a telefonja is itthon van ,de akkor meg totàl nem értem.De mostmàr nagyon rosszul érzem magam igy
2017. aug. 28. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Unja már veled a szexet.
2017. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy? Nyilvanvaloan leszar, te mar elmondtad neki amit el kellett, ezek utan ki kell dobni es kesz
2017. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeret és nem kíván már.

Hagyd el, ne várd meg, míg kidob, ne vesztegesd az időd rá.

2017. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt valami bibi van, mert olyan nincs, hogy férfiember két hónapig csak fekszik a nője mellett.


Szerintem - akár szétmentek, akár nem -, tisztázzátok le, hogy mi a baja veled, mert anélkül könnyen előfordulhat, hogy a következőkkel is ugyanígy jársz!

(Vagy hát az is megtörténhet, hogy kettőtök közt is sikerül megoldani a dolgot, aztán mehet minden frankón tovább.)

2017. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ên is csak azt tudom mondani hogy egyszerúen ràd unt .Ha már nem tudod felkelteni sem a figyelmét sehogy sem akkor dobd ki .Az exem hasonloan reagàlt igaz nem 2évig jàrtunk de hasonlo volt elfordult tőlem ha pl megakartam ölelni meg képes volt külön àgyban aludni.
2017. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van, hogy simán rád unt.

Ez nem feltétlenül a te hibád, az is lehet, hogy egyszerűen nem illetek össze.


21/L

2017. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon komolyan meg kell beszélnetek.A férfi nem lehet olyan fáradt hogy ha jol érzi magát a nővel és ne sexeljen mert a jo sex felfrisit.Tapasztalat 30 év házasag után is
2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!