Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig hazamegy anyucihoz?

Figyelt kérdés
Közép korosztályosok vagyunk én és a párom ha veszekedünk? nem jo az étel amit elé teszek mindig hazamegy,ha nem az van ami akar hazamegy :/ hogy tudnám megmondani hogy szokjon le róla miért csinálja engem bánt :(
2017. aug. 29. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Keress egy felnőtt társat!
2017. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
mert agyilag egy takony pulya
2017. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy dedós. Kidobnám a francba, hogy költözzön nyugodtan haza anyukához.
2017. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Micsoa megepetés, a nőknél ez is elfogadott, lásd régi viccek "hazaköltözöm anyámhoz" dolgait, amiket teljesen elfogad mindenki, fordítva meg nem.


Amúgy lehet más okok is vannak itt, mint amit előadsz. Pl. hazaér és rögtön cseszteted, tányérral dobálod, sodrófával hadonászol stb.

2017. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

#4 Ja, csak ha a nő hazaköltözik, az többnyire végleges, válás/szakítás van utána.


Ez a csávó egyáltalán nem szakított a kérdezővel, csupán így rendezi sértődöttségét. Na meg nem bírja elviselni, ha nem olyan kaja van otthon, amilyet ő szeret.


Van különbség.


Nekem nem kellene ilyen férfi. Ez a viselkedés talán tiniknél elfogadható.


21/L

2017. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

#5


Ezekben a régi sztorikban, pont hogy csak duzzogni mennek haza a nők és aztán jönnek vissza.


A kérdező helyében én kihasználnám ezt, és így teremtenék magamnak bármikor elérhető nyugalmat. Vagy engedhetné be a szeretőjét így simán.

2017. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert anyuci pici fia. Ha jó akarsz magadnak, keresel egy olyat, aki már leválasztódott a ciciről
2017. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha élnének a szüleim én is sokszor legszívesebben visszabújnék a gyerekkori életembe, megértem.
2017. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Amúy honnan tudod, hogy tényleg nála volt és nem a szeretőjénél zajlik olyankor pazar szexcsata aminek végén jót nevetnek, hogy simán bevetted az "anyámnál vagyok" dumát?


Vagy összejátszanak a nagyival aki szintén utál téged? :D :D

2017. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ő még gyerek?
2017. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!