Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés

Ha a párotokkal együtt elmennétek iszogatni (társasággal akár) majd ő annyira berúgna, hogy megpróbálna felszedni titeket egy "szia, nagyon jó csaj vagy, mondd csak, van valakid" vagy ehhez hasonló dumával?

Melyik esne rosszabbul, hogy nem ismer fel vagy, hogy csajozni próbál?



2017. aug. 30. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Le fogsz pontozni, mert te piás vagy, de az zavarna, hogy olyan nyomi, hogy nem tud lazítani piácska nélkül.
2017. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerkedem olyanokkal, akik nem ismernek meg vagy mást akarnak felszedni. Ez milyen idióta kérdés már megint?
2017. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Ja, a jaguar? Jobb kamu nem jutott eszedbe?
2017. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Volt ilyenre példa, konkrétan azt mondta, hogy én vagyok a legjobb nő akivel valaha is találkozott, szóval nem-e ajándékoznám magam oda erre az éjszakára... Oda adtam magam. Reggel pedig rám mosolygott és nyugtázta, hogy megint hazavitte a főnyereményt.

Személy szerint izgalmasnak találtam, hogy úgy csíp fel, mintha egy idegen volnék. (bár az percig sem volt kérdéses, hogy megismer-e)



Én nem tudom elképzelni azt az állapotot amikor annyira részeg valaki, hogy ne ismerje fel a saját párját. Pedig a páromat már láttam mélységesen szánni való delíriumba is, de akkor is tudta ki vagyok, és mit jelentek neki.

2017. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1

Piás vagyok?! :DD

Na igen, idén kb. 8 eset is volt, hogy alkoholt ittam. A toxikológusom sírva könyörgött nekem, hogy erre rá fog menni a májam hamarosan. :D

2017. aug. 30. 00:36
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Mind2 rosszul esne. Ha valaki ennyire nem bírja a piát, ne igyon.
2017. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
NO: kevesebb sorozatot nézz.
2017. aug. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Ne figyelj rájuk Jaguár, nem bírják ki, hogy ne böfögjék a hülyeségeiket mindenhova. :)


Kiakadnék, mert nem tetszene, ha ennyit inna a párom. Nincs bajom az alkohollal, ha mértékkel fogyassza az ember, de ez a szint már undorító lenne számomra.

2017. aug. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kérdés nem hülyeség, ennwl már csak az odaadtam duma nagyobb hülyeség, mint egy szappanopera.
2017. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kérdés NEM NAGYOBB....
2017. aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!