Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont 20 éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont 20 éves kortól furcsa ha az embernek nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

18 éves koráig az ember általában még tanul és csak korabeli emberekkel van körülvéve. Érettségi után kinyílik a világ. Érdekes, ha ennyi idő alatt nem jön össze semmi. Ilyenkor már minden egyes év elvesztegetett év lehet. Nekem se volt 18 éves koromig. A korombeli fiúkat felszínesnek találtam és éretlennek. Utána továbbtanultam, lett komoly kapcsolatom, lettek kalandjaim. Most pedig már férjnél vagyok. Nekem nagyon furcsa, ha egy velem egykorú teljesen tapasztalatlan.

21l

2017. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Mennyire komoly dolgot értesz párkapcsolat alatt?


Mert szerintem az, hogy már járt valakivel, szerelmesek voltak stb de intimebb dolgokban nem volt része az normális.

Viszont ha még ilyen sok volt az kicsit furcsa.

2017. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sem*
2017. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában ez az elvárt és mások által normálisnak vélt. Sokan tartják, hogy huszonévesen jönnek a szerelmek, ilyenkor bontakozik ki az ember, ekkor nő fel, "illendő" magad mellett tudni valakit. Én nem tartom ezt gondnak, mert mindenki életébe máskor lép a szerelem :)
2017. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, ki szerint "fura"?
2017. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!