Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott nekem? A messengeren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem? A messengeren?

Figyelt kérdés
A parom kamuzott mar mekem szakitottunk de atbeszeltuk ujra osszejottunk. A messengeren irogatott regen csajoknak de rajott h szeret es nem bant meg tobbet. Felfuggesztette a facet nem is hasznalja be se lepett reg. Csak h lassam bizhatok benne. Jol el is voltunk de eszrevettem h aktiv volt most. Eddig nem figyeltem es nem foglalkoztwm ezzel de mikor most beleptem hirtelem megjelent az aktiv emberek kozott. Azotw ki is irja h akkor volt elerheto utoljara. Mondtam neki h oszinte lehetett volnw h ujrq hasznalja de azt allitja h o nem lepett be nem hasznalja nem erti h lehet ez. Feltortek v mi van most? V hazudott? Felek h megint kamuzik pedig mostansag ugy ereztem tenyleg mindent megtesz ertem es szeret.
2017. aug. 30. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Aki egyszer hazudott, az máskor is fog, ez csak idő kérdése. Amúgy meg fel lehet törni a face fiókot, ez is előfordulhat, de ha régóta nem volt aktív, akkor erre elég kicsi az esély. Ki és miért tette volna?
2017. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Megtesz értem mindent"


Neked az a minden, hogy nem lép be egy oldalra? Elég alacsony a szint... Ha meg akar csalni, ezer millió más fórumon tudja tartani a kapcsolatot a nőkkel, amit te sosem látsz.


Valószínűleg azért hazudik neked, hogy ne verd ki a hisztit, amiért chatelni mer. Ha úgy döntöttél, hogy adsz neki egy új esélyt, bízol benne, tiszta lap, akkor ne ezen múljon már. Ha nem tudsz bízni benne, hagyd a fenébe.


Arra már ki sem térek, micsoda óvodás szint az, amin álltok, a korlátozással, chateléssel együtt.

2017. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En nem velemenyt varok hanem azt h lehetseges e h nem o lepett be hanem rendszerhiba v barmi lehet igy h allitolag nem o lepett be
2017. aug. 30. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő lehetőség fenn áll. A technológia akármikor behülyülhet, de az is lehet, csak úgy felnézett, minden rossz szándék nélkül, de nem akarta, hogy megharagudj feleslegesen. Hagyd, hogy netezzen, engedj neki bizalmat.
2017. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Sztem tök felesleges volt felüggeszteni a messengert .Ha ott nem akkor màsik chat felületen is simàn nyomja.Az exem fb-irogatott a volt csajànak de ên nem mondtam neki hogy függessze fel a fiokját mert feleslegesnek tartottam.Aztàn én is megbocsàjtottam neki de mind hiàba kb 4 honapra rá leszarta az érzéseimet.:D
2017. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Nem hiba, vannak olyan bővítmények, amik elérhetőnek jelzik. Egyik barátnőm állandóan elérhető hónapok óta.


Ez persze nem jelenti azt, hogy nem hazudik a párod.

2017. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A parom kamuzott mar mekem szakitottunk de atbeszeltuk ujra osszejottunk - hazug ember SOHA nem változik.


Alapból nem jönnék újra össze senkivel, pláne nem egy hazudóssal.

2017. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!