Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fog még ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még ilyet csinálni a barátom? Aki egyszer hazudott az fog újból is?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa hogy hazudott, arra is hogy hülyének probált nézni,és titkolozott is.. de nem nagyon tudott magyarázatott adni arra hogy ezek miért fordultak elő! Rendszeresen hajtogatta hogy, ne nézem hülyének, ne hazudjak neki és hogy ne verjem át.. még is ő volt az aki ezeket meg csinálta.. nem tudom hogy vajon lesznek-e még ilyenek..
2017. jún. 21. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fog.
2017. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezek miatt egyszer már szakítottunk azt hittem hogy akkor majd változik..azóta nem tudok ilyenekról. Rengetegszer emlegetí azota hogy tanult belőle és hogy nem szeretne elveszíteni es többször sírt is már miatta..
2017. jún. 21. 21:05
 3/17 A kérdező kommentje:
Ilyenekről*
2017. jún. 21. 21:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A vér nem válik vízzé.

Ami meg nem működik, azt nem kell erőltetni.

2017. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De ha fel hozom a szakítást vagy 'sírva' könyörög, vagy az a válásza hogy 'ennyivel nem lesz vége' vagy micsoda..nem tom ezt miért mondja.

Meg szeretem :/

2017. jún. 21. 21:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Évekig művelte ezt velem egy srác.

Igen fog még hazudni, és nem nem fog változni, ebben nyugodtan biztos lehetsz

2017. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tom mit tegyek :/ szeretem :(
2017. jún. 21. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fog hazudni. Vagy elviseled és hozzászoksz vagy szakítasz és egy ideig rossz lesz majd lassan elfelejted és boldog leszel mással. Tudom, hogy nehéz de meg kellene lépned az utóbbit. Hát értem, hogy szereted de nem vagy boldog mellette...
2017. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el !! Hidd el nekem ilyen marad.. en mar csak tudom..
2017. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy módszerem. Ha egy kezeden meg tudod számolni az ilyen eseteket akkor még van valami esély a változásra, ha viszont nem akkor menekülj mert századszorra is meg fogja tenni.
2017. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!