Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízok a barátomban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízok a barátomban?

Figyelt kérdés

Nincsen okom féltékenynek lenni, semmi olyat nem csinál soha, de mégis az vagyok, még vadidegenekre is, akiket nem is ismer...

És az a legfurcsább benne, hogy elégedett vagyok magammal, de nem hiszem el, hogy nem vágyik másra. Folyton eszembe jut, hogy majd megtetszik neki valami más, aki miatt elhagy. És nem tudok mit csinálni ezekkel a gondolatokkal, de nagyon idegesítő.


Mi okozhatja ezt, és lehet ellene tenni valamit?


21L


2017. aug. 31. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny vagy. Fel fogja emészteni a kapcsolatotokat így, keress szakembert erre.
2017. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- Múltbéli rossz tapasztalatok

- Ne vedd sértésnek, de ilyenkor az is lehet, hogy magadból indulsz ki

- Lehet, hogy úgy érzed, hogy elégedett vagy magaddal, de legbelül van egy eltemetett sérelmed, negatív érzéseid


21/L

2017. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha aszt gondolod, hogy biztosan megtetszik neki más és elhagy, akkor önértékelési gondjaid vannak, kevésnek érzed magad hozzá, vagy a többiekhez.

Ne ezen rágódj, tegyél azért, hogy soha sem akarjon másra nézni.

2017. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Javítok:) "Azt" akart lenni....Jézusom, eddig tudtam helyesen írni:)

2017. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ok nélküli féltékenység nagyon hamar tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

Mivel tisztában vagy vele, hogy nincsen rá okod és mégsem tudsz bízni benne lehet érdemes lenne szakember segítségét kérni aki sokkal jobban fel tudná tárni az okokat és segíthetne megoldani ezt a problémát, mert enélkül sajnos elfajulhat ez a féltékenykedés még jobban és kínszenvedés lesz a barátodnak melletted.

2017. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Az a baj, hogy őt tényleg nagyon szeretem. Az előző kapcsolataimban nem volt ilyen, talán amiatt is, mert értük nem is lett volna túl nagy kár, mármint, túl sok minden zavart bennük és csak szenvedtem, de most ez nincs így.

2017. aug. 31. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
A féltékenységed az ÖNbizalmad hiányában keresendő.
2017. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Társ iránti bizalom és/ vagy önbizalom hiány táplálja a féltékenységet, ha nincs konkrét ok. Tegyél ellene, mert nagyon meg tudja mérgezni a kapcsolatot....persze nehéz változtatni is rajta.
2017. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van. Nálam az okozza, hogy apám megcsalta anyámat, így kb az összes férfiban megingott a bizalmam. Nem tudom, veled volt-e ilyen.

Meg kell próbálnod bízni benne, különben soha egy kapcsolatod sem lesz jó.

2017. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj, az tönkretesz mindent. Hidd el, hogy nem véletlen van veled. Inkább azon igyekezz, hogy boldogok legyetek együtt, és akkor tuti nem csal meg ;)
2017. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!