Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom felizgatni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom felizgatni a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. 2 éve vagyunk együtt. Ő is 22.

Már a kapcsolatunk eleje óta mondja, hogy én sosem kezdeményezek felé a szex terén. (Szűz voltam amikor összejöttünk).

Akárhogy próbálkoztam a 2 év alatt, sokszor fel sem áll neki rám. AZ első 3 hónapban minden lázba hozta, mostmár semmi.

Fekszünk egymás mellett, leveszem a ruháim, simán tapogat, fogdos és semmi. Bejövök egy szál törölközőbe, ledobom magamról és oda sem néz, gépezik tovább. A szexi fehérnemű nem válik be, mondta, hogy őt soha az életben nem hozta lázba a szexi fehérnemű egy lányon sem.

Múltkor pont öltöztem mert siettünk valahova. Rácsapott a fenekemre, mondta, hogy imádja, hogy milyen feszes. Miután haza jöttünk, vetkőztem előtte, és rácsaptam a fenekemre, erre elnevette magát, és lázba se tudtam hozni.

SOkszor, ha fekszünk egymás mellett kéri, hogy izgassam fel, és szerinte már gáz, hogy kérnie kell tőlem.

Próbáltam azzal, hogy rámászok, felé megyek, csókolgatom, harapdálom, de leállított, mondván, hogy ő ezt ki nem állhatja, szerinte ez ilyen "felesleges időhúzás", és nem esik neki jól.(Az exénél se szerette ezt).

De akkor mit csináljak? Volt már, hogy a fülébe súgtam mocsoks szavakkal kifejezve azt, hogy szexeljünk, és semmi, elnevette magát.

Volt, hogy filmeztünk, oda nyúltam neki, és elkezdtem simogatni, és semmi.

Ezen kívül tudom, röhejesen hangzik, minden rendben velünk. Minden időnket együtt töltjük, nagyon sok programra járunk el, folyton meglep valami aprósággal, mindig ír smst meg hív, hogy mennyire imád. Dicsér, ha csinos vagyok, és sokszor csináljuk azt inkább, amit én akarok. Tehát az biztos, hogy oda van értem. Ez mégsem megy.

Szerinte velem van a baj, mert nem kezdeményezek, szerintem meg nincs velem baj.

Mondtam neki, hogy nincs meg a kémia, erre felháborodik, hogy hogy mondhatok ilyet.

Az előző barátnőjével napi 1x biztos csinálták, mi meg hetente 2x.(Jó, nekünk távkapcsolat, és csak hétvégén találkozunk).

Halott ez az egész?


2017. aug. 31. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmi rosszindulat nélkül mondom, vagy te nem tetszel neki eléggé, vagy valami elnyomott lelki gondja van, amit nem beszéltek meg. Vagy, már 22 évesen egy puhap*cs.
2017. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Sürgősen hagyd ott:) Bár, tudom, nem fogod ott hagyni, még szenvedsz vele fél, 1-2 évet, mert hogy szereted.
2017. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Orális szexet próbáltad már? Mellékesen megjegyezném hogy az első gondolatom az impotencia volt.
2017. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mar kiirtad ezt ezerszer, csak most kihagytad, hogy "allandoan azt akarja, hogy "szexizzek" neki".
2017. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt a kérdést olvastam, de ott azt írta a leányzó, hogy neki a kezdetektől ez van, nekünk meg olyan 3. hónaptól. Azelőtt minden felizgatta, a csókom, az öleléseim, minden, amit csináltam.

Szóval nem ugyanaz a helyzet.

Köszönöm a válaszokat. Sajnos én is gondoltam impotenciára, de az elején nem volt gond.

Az orállal az a helyzet, mint a szexxel. Néha igényli, és akkor nagyon hamar elmegy, abba kell hagynom, amíg én nem megyek el, mert nem bírja "tartani" magát.

2017. aug. 31. 12:24
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Fiatal vagy. Én amondó vagyok, már igy is túl sok időt pazaroltál rá

Nem a szex miatt! Hanem, mert ki szereti a bnőjét, az foglalkozna a dologgal, és mindent megtenne h a párját boldoggá tegye.....

2017. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak szimplán nem illetek össze ilyen téren. Nem egy kapcsolatot tett már tönkre sajnos. Remélem találsz megoldást rá.
2017. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Balfék a srác, ha már távkapcsolat, eleve addig tömnélek, amíg eszméletednél vagy. :)
2017. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális, pláne 3 hónap után. Ha szerinte minden rendben van és nincs szervi baja (én megnézetném), akkor simán nem jössz be neki már vagy valamit nem mond el.
2017. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Neked van szerintem igazad, nincs meg a kémia.
2017. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!