Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány azt mondja, hogy "pont jó" az bóknak számít vagy csak udvariaskodás?

Figyelt kérdés

Igen péniszméretről van szó, és már az egyik exem is ecsetelte, hogy szerinte az enyém miért "pont jó". Tegnap pedig összejött a dolog egy lánnyal aki amúgy már nagyon régóta tetszett nekem, de csak olyan egyéjszakás dolog jelleggel (legalábbis egyenlőre), és azt mondta, hogy az enyém pont jó, NEM TÚL NAGY és nem túl kicsi... Pont jó.

Nemtudom ezt most csak kedvességből mondta vagy tényleg így gondolja. Szerintetek?


2017. aug. 31. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a "pont jó" azt jelenti, hogy pont jó.


Te meg tényleg ezzel foglalkozol, hogy a nőjeidet (nomeg minket) kérdezgeted, hogy milyen a farkad?

Hát nézd már meg, öcséém! :)

2017. szept. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem tudod magadtól, hogy a tiéd kicsinek-közepesnek-nagynak számít-e? Általában a közepes a pont jó, ahogy a lány is mondta, nem túl nagy(tehát nem ököl vastagású 25 centis), nem túl kicsi(kb 13 centi alatt számít annak, főleg, ha vékony is). Nekem személy szerint pl a 15-18 centi hosszú, vastag a "pont jó" :D

21N

2017. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
2# Azóta már volt folytatás :) Amúgy 16 cm nekem sajna. Tudom hogy ez tok atlagos.
2017. szept. 3. 12:25
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez mikropénisz. Csak nem akart megbántani, ezért udvariaskodott.
2017. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16. Ne viccelj. Te sem gondolhattad h ezt nem komolyan gondolta. Az számomra is a pont jó kategória :)
2017. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!