Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont én, mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont én, mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizok egy sráccal aki 19 éves. Én 15 vagyok, és sok ismerősöm mondta már, hogy csak azért kellek neki, mert egy vele korabeli, vagy idősebb nőt, nem kapna meg. Szóval ez ilyen, "ha nincs ló, jó a szamár is"Nem ez jött le róla, de most már nem vagyok biztos benne.

2014. szept. 29. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a korabeliek áltban már nem szüzek, te még fiatal vagy és gondolja szűz és menő lenne neked + egy jó kis szűzoltás :D
2014. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak szűzteleníteni akar, aztán eldob. Figyelj oda!
2014. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az ismerőseidnek kell róla véleményt kialakítani, hanem neked. Ha tetszik szeresd, ha nem akkor mondd meg neki.
2014. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát lényeg az hogy te akarod őt vagy sem :D
2014. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a farka azért akar téged!
2014. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy miért pont Te, azt nem tudom megmondani, valószínűleg, mert vonzó vagy számára. Az, hogy mit akar tőled, mondjuk, hogy nem bonyolult kérdés, elvégre egy új kapcsolatba belevágván, meg úgy általában vajon mit akar egy 19 éves srác? Na...? Ugyehogy! Nem azt mondom, hogy biztos, hogy hátsó szándékok vezérlik, de légy óvatos! A lovas-szamaras hasonlat pedig részben igaz is lehet, de ha egy 19 éves srác egy 15 évestől akar komolyabb dolgokat, szerintem ott nincs minden rendben. Ez persze szubjektív vélemény.
2014. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!