Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm begurult valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm begurult valami miatt amit álmodott, megcsaltam meg szerelmes dalt énekeltem neki, de az meg csak álom volt. Be van sértődve, mondtam nem tok énekelni, és nem csaltam meg az ő agyszüleménye. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban megtörtént, akkor küldd orvoshoz!
2017. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen létezik? Tombolnak a hormonok vagy szakítani akar és ez most jó ürügy? Akármelyik is, elég beteg.
2017. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lol :D Van ilyen, hogy álmodsz valakiről és utána ébren is haragszol rá. Ha igaz amit írtál, akkor biztosan zavarja valami veled kapcsolatban, talán beszélgess el vele, mondd el neki hogy megbízhat benned (ha így van.)
2017. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Álmodd következő éjjel azt, hogy... Szakítottál/szakított, leszopott mást, leszopott téged, csinált bármit. Azt álmodsz amit akarsz, és bármire megsértődhetsz mostantól. :D


A következetesség és egyenlőség érdekes dolog.

Ha a kapcsolatotok egyenlő, és ő úgy gondolja, hogy márpedig ő megsértődhet valami miatt, amit Ő ÁLMODOTT... akkor kitárulnak előtted a lehetőségek :)


Persze ha sokat csinálod, akkor szakítás lesz a vége, de egy ilyen idiótával lennék, aki a saját álma miatt megsértődne rám, akkor... hát elgondolkodnék.


Amúgy valószínűleg nem rád haragszik, hanem rád vetíti ki. Vajon mitől tart? Miért lett ideges az álom miatt? Miért mondja, hogy rád ideges? Talán meg akar csalni Téged, és ez jár a fejében? Talán igazából magára ideges, csak rád csapódik le? Talán küzd sajátmagában, hogy ne csaljon meg, és ideges rád, hogy nem elégülhet ki mással, mert TE az útjában állsz, ezért rajtad éli ki a dühét? Az álom tán csak ürügy?


Mi lehet a háttérben? Ennyire senki nem lehet hülye, hogy tényleg a saját álma miatt haragudna másra. Ez biztos, hogy bonyolultabb.

2017. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Beszélgessen el vele?

Hány éves ez a csaj? 10? Atya Isten...rém buta jószág lehet..

Tipikus hisztis nyomorék p...csa

2017. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Te álmodd azt, hogy jól pofon vágott és amikor felébredsz add vissza neki. Elvégre mégiscsak tűrhetetlen, hogy még álmodban sem hagy békén.
2017. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokan kinevetik ezt a problémát, és hülyének tartják aki képes ilyenen besértődni, de elég sok nő van akinek vannak olyan rémálmai, hogy a párja más nővel csinál bármit, és ezután a nő (de van olyan eset, hogy férfi az a besértődő fél) zaklatott, és rosszul érzi magát, és mikor a társával megosztja ezt a problémát, akkor a társa sokszor elmebetegnek nézi... természetesen idegesítő mikor a másik meg nem történt dolog miatt hisztizik, de ez csak azt jelenti, hogy fél, hogy elveszít (jobb esetben) De van rossz kivétel, és van, hogy csak kitalálja, hogy vitát gerjesszen, és ilyen ürügyet talál a szakításra.
2017. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Épp nemrég álmodtam, hogy a párom a barátnőmmel.....

Nálam volt oka, terhes vagyok, és enyhén fogalmazva kétségbe vonom a saját vonzóságomat jelenleg.


Lehet, hogy a barátnődből is valami ezt kiváltotta, és talán tudja is, mi az, csak nem akar beszélni róla. Mert ez nem normális, hogy ilyenen kiakad. Bennem dúlnak a hormonok most, de nem hisztiztem.


Beszélgess vele róla, próbálj elérni valamit a beszélgetéssel, mondd el neki, hogy rosszul esik, amit csinál - ha már nem látja. Talán használ.

2017. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!