Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom es gyerekem is tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom es gyerekem is tőle de jött egy harmadik, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem mondom hogy boldog párkapcsolatba vagyok a párommal gondolom ez lehet az oka is hogy észre vettem őt.(megcsalt stb)

Van egy srác a párom haverja facebookon beszelgettunk majd felhivott es kozolte velem hogy nem akar semmi komolyat csak lefekudni velem,en mondtam hogy nem. Beszelgettunk es annyira megtetszett egesz nap o jar a fejembe holnap elvileg egy kavera ossze futunk. De most meg alig ir nekem es en hiaba probaltam a szokasos csab erot hogy nem irok neki majd o nem birtam ki es folyamat hulyesegeket irok neki zavaromba ...:( es van neki egy lany akivel igy osszejar csak es feltekeny vagyok. Szeretnem elhagyni a mostani parom (de nem csak miatta) es nem tudom hogy hodistam meg (nem vagyok egoista se se 10 esbol en vagyok 7 o 4 kinezetre) segitseteeeek! :(



2017. szept. 3. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
"..nem akar tőlem semmi komolyat, csak lefeküdni velem..."
2017. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt ki hagytam ezt mondta aztan mikor felhozta azt mondta hogy nem rolam beszelt hogy nem akar semmi komolyat hanem arrol a masik csajrol.... de most ha annyira erdekelnem akkor irna nem? Irok neki es akkor elolvassa es vagy 1 ora mire valaszol en meg megbolondulok
2017. szept. 3. 10:56
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Na te is csöbörből vödörbe fogsz esni az tuti.
2017. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Csak vele ne csináljatok gyereket, könyörgöm.
2017. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Es mi lenne, ha vegre nem a lyuka utan meno szukava avanzsalnad magadat, hanem felelos edesanyava, aki probal normalisan viselkedni?
2017. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem azert mert edes anya vagyok torodhetek magammal is ... el tudom donteni mi jo a gyerekemnek es hidd el nem a jelenlegi helyzetunk....tehat nem is ertem hogy jon ide ez vagy azert mert anyuka vagyok nem lehet parkapcsolati eletem?!
2017. szept. 3. 11:06
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
De neked nem parkapcsolati eleted van (az mi? :D), hanem csak csungenel egyik farokrol a masikra.
2017. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Valami nagyon vonz teged ebben a pasiban, vagy a szituban, hogy megbolondulsz, ha 1 ora mulva sem ir vissza. Ez olyan elso szerelmes viselkedes.
2017. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Cigányok vagytok?
2017. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Minek kellett szülni? Szerencsétlen gyerek...
2017. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!