Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim harmadiknak beszerveze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim harmadiknak beszervezett egy nőt, de megtörtem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta beszélünk erről,hogy bevonunk egy harmadik személyt. Csakhogy mikor megláttam a lányt a full tökéletes testével,elkapott a féltékenység,és megtörtem. Imádom a párom,de most ezzel mintha kettévágta volna a kapcsolatunkat. Mikor még csak beszélgettünk róla,olyan egyszerűnek tünt minden.. Azt hittem még színesebbé is teszi kicsit a magánéletünket. Ehelyett pegig vérzik a szivem,és legszívesebben hagynám őket boldogan élni. Nem tudom elhinni,hogy a párom nem szeretne belé. Így utólag tudom hogy az egész egy ostobaság volt,mit csináljak? A szexre holnap kerül sor. A párom kedvét már nem csorbítom,essünk tul rajta,de én képtelen leszek ezekután már vele ugyanolyan kapcsolatot fenntartani vele. Ez pont olyan érzés,mintha lecserélne... Ha kiszállok, ugyanannyira fáj,szóval ez már lényegtelen. Mások hogy képesek elfogadni a harmadik személyt? Mit rontok el? Sosem voltam féltékeny.. Soha!

2016. júl. 11. 22:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Hát általában el szokták sajnos, bár gyakoribb a harmadik pasi a kapcsolatban - amerikában nagyon eltrjedt a cuckold mikor a normál párhoz bevetődik egy feka aki jól elélősködik és összfeladata a nő kefélése a pasi helyett, akit max jól megaláznak.
2016. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám hármas szex helyett.Ha mást akar dugni,tegye nélkülem.Ez a kapcsolat már itt megtört.Ha megtennéd,még rosszabbul éreznéd magad.
2016. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megtört sajnos. De kattogok éjszakákon át,hogy egy ilyen tönkretett 10 évet? Miért voltam ekkora marha?
2016. júl. 11. 22:46
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szolsz neki most, akkor kesobb ne panaszkodj. Most jelezd neki, hogy megsem, es kesz. Mi az hogy essunk tul rajta? Szerinted igy barki is elvezni fogja? Kommunikalj!!!
2016. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ha nem történik meg,akkor is bennem van a tüske.Nagyon rossz érzés volt már a találkozó is a lánnyal. Ok,Tegyük fel nem történik meg holnap,akkor is ugyanazt a fájdalmat érzem.
2016. júl. 11. 22:55
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakits. De ne menj bele ilyesmibe ilyen erzesekkel.
2016. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
13%
Most tedd a szíved a kezedre, te sosem filóztál arról milyen jó lenne valaki mással lenni aki nem a barátod...? Álszentség cáfolni.
2016. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Dehogynem filóztam. Nem is tagadtam..
2016. júl. 11. 23:00
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek bele olyan dologba amihez nincs kedvem. Neked sem ajállom.
2016. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
24%

szerintem a szexet mondd le még most, így is szenvedsz, elég ebből ennyi is. aztán a lelki részét meg nem tudom, de lehet ezt csak te gondolod, hogy a másik csaj sokkal jobban néz ki.

Esetleg azt lehetne, hogy csak a pároddal legyen valami sokkal izgalmasabb szex, ami eddig nem volt, attól lehet jobban éreznéd magad. És ne görcsölj erre a dologra, felejtsed el ezt a másik csajt és kész. Biztos ábrándoztál te is néha másik pasiról, fogd fel úgy hogy ő is csak ábrándozott egy kicsit és kész.

2016. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!