Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre úgy éreztem megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre úgy éreztem megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
3honap után feküdtem le vele, és a szex szörnyű , nagyon kicsi pénisze van, mit tegyek? Le lehet így élni egy életet , mint embert nagyon szeretem, és most őrlődöm...
2017. szept. 3. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Le lehet, de ha már most őrlődsz, akkor nincs értelme.
2017. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Most lépj ki, mert később még rosszabb lesz. Ezen fogsz őrlődni és megmérgez majd mindent a feszültség.
2017. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%

Ne marháskodjunk már!

Bementek a szexboltba, azt' vesztek egy kosár vibrit.


Mire bejáratjátok az összeset, csak nevetni fogtok ezen a kérdésen!

2017. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Kamu kérdés. Sztereotípia: nem dugtam az első randin, 3 hónap után derül ki.....
2017. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Próbáljátok jobbá tenni! Ha nem megy, ne folytassátok!
2017. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora az a nagyon kicsi?
2017. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Ezért értelmetlen a szexet ennyi ideig húzni. Ha ez előbb kiderül, akkor nem vesztegetsz el hónapokat az életedből.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Attol meg, hogy kicsi lehet jo... Mi az hogy nagyon kicsi? 8 centi alatt vagy mi? Mert az mar tenyleg nem normalis sajnos... Nekem 16 van tok atlag meret sot meg kicsinek is erzem sokszor (pedig meg senki sem panaszkodott miatta sot... de sajnos ezt sugarozza a media, es van hogy rosszul erzem magam miatta) viszont tudom az egyik ismerosomrol, hogy neki 8 centi elvileg. Az fele akkora mint az enyem, szornyu lehet. De ha ilyen 11-12 centi az szerintem nem kene, hogy gond legyen! Ha tenyleg szeretned ez nem tartorithatna el. De ha olyan szornyu a szex biztosan, hogy csak nem ennyi gond van, gondolom akkor nem is nyal, ujjaz, izgat fel rendesen mert tapasztalataim alapjan a lanyok mar ezt is baromira tudjak elvezni es nagyon sokat szamit az elojatek, hangulata az egesznek.

Ezen meg tud valtoztatni. Te meg szerintem egy ido utan megszoknad a kis meretet. Szerintem. De tenyleg valamit biztos, hogy o csinal rosszul es nem a merete miatt, biztos tudna valtoztatni egy csomot, beszeljetek meg. De azt ne mond neki, hogy a nagyon kicsi peniszevel van a gond mert szegenyt total tonkretenned vele szerintem. Inkabb probald ravezetni neked, hogy a jo, legyen tobb elojatek es ne csak a farkat hasznalja. Hat sok sikert.

2017. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha már most gondot okoz, lépj ki.

Mi az hogy kicsi? Rövid? Vékony? Sokáig voltam egy pasival, akinek nem volt túl hosszú, viszont a vastagsága, hát isteni volt. Aztán szakítottunk, természetesen nem ezért. Következő páromnak rövid is volt,és vékony mint egy ceruza. Nem lehetett rendesen rámarkolni sem. Elképedtem, ilyen is van?? Na nee...fél évig bírtam. Visszatértem a régihez, nekem ott a helyem 😊

Szóval, kinek mi a jó, számomra a vastagság fontosabb mint a hosszúság.

2017. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mi az a nagyon kicsi? a technikaja se jó? előjáték, orális, kezzel való izgatás sem megy neki? Ha nem extrém kis méret, akkor azért lehet vele kezdeni valamit, hogy neked is jó legyen... de tudod, mi volt a gond, látsz e benne lehetőseget, hogy valaha is élvezd vele a szexet. ha nem, akkor még most szakíts.
2017. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!