Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető volt, amit éreztem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető volt, amit éreztem?

Figyelt kérdés

Párommal huszonévesek vagyunk, két éve együtt.

Ugyamannyit találkozunk, mint a kapcsolat elején, tehát hétköznap egyszer kb 3 órát egyik este, keg egyszer együtt alszunk hétvégén.

Nekem ez nagyon kevés, mondtam neki, hogy szeretnék többet együtt lenni vele.

Ő beleegyezett, de előtte váltig állította, hogy ez normális és hogy mások sem szoktak többet találkozni.

Utána mondta, mikor rákérdeztem, hogy örül-e, ha egyel többet alszunk együtt, hogy igen, de nem tűnt különösebben lelkesnek.

Rossz érzés, hogy nem érzem, hogy többet szeretne velem lenni, pedig tudom, hogy szeret :(

Túlagyalnám?


2017. máj. 8. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

"pedig tudom, hogy szeret "

háhh el ne hidd, egy percre sem. dehogy szeret. ha neki elég ennyi egy héten biztosan nem szeret, csak kényelmes, ohgy vagy neki egy fix p/*/nci és kész.

ha igazán szeretne, AKARNA veled a közös életet, és mindent megtenne hogy találjatok egy albit stb ahova becuccoltok.

Persze nyilván kényelmes a mamahotel, de sztem szimplán az van hoghy bár biztos mutatja h fontos vagy neki, ilyen olyan gesztusokkal, de hogy nem szerelmes, és nem szeret úgy, hogy megmozduljon érted, az is biztos.


lásd én: 1 év után összebútoroztam a barátnőmmel, és 1 évig együtt is éltünk. szóval aki komoylan gondolja az komolyan, aki meg nem az ráfogja minden sz*rságra, amit te meg szépen elhiszel...:D

ez van :D


26/F

2017. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki olyan, mint te.

Te szeretnél több időt vele tölteni, ő meg (jelenleg) nem érzi, hogy ez neki is jó. Ennyi.

Az is lehet, hogy ilyen típus.

2017. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Két év után kopik az érzés,pláne így,hogy keveset találkoztok/vagytok együtt.

Varázsold el, udvarolj neki,szeressetek újra egymásba.

2017. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.: én még tanulok, ő most kezdett el dolgozni, nem engedhetünk meg magunknak egy albérletet, ráadásul nem albérletet szeretnénk később, hanem saját lakást, arra meg gyűjteni kell.
2017. máj. 8. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Heti két találkozás? Huszonévesen az elég karcsú - gondolom az meg leginkább szex.

Mi ebben a "kapcsoltat"?

Mondjuk az se valami felnőtt észjárás, hogy te meg akkor költöznél össze vala, ha lesz saját lakásotok - nem tudom, hogy álltok pénzben, de a legtöbb fiatalnak az azért sok-sok év!

2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két év után ez a felállás elég gáz. Amúgy oké, hogy lakásra kell gyűjteni, de előtte nem ártana kipróbálni milyen együtt élni. De úgy látom ő talizni se nagyon akar, szóval ezzel nem lesz gond. Én biztos nem csesznék el egy percet se tovább rá. De te tudod. Nekem nem úgy tűnik mintha szeretne. De tegyük fel, hogy igen, és ő ilyen, akkor se akarnék tőle semmit mert nekem meg ez nem kapcsolat. Kb csak mintha valaki jobbra várna.
2017. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, picit finomítva, ahogy az első leírta: ha annyira szereted a másikat, akkor jól esik, hogy melletted van, és hiányzik, ha este/nap végén nincs ott melletted...


Nekem annak idején, mi is koliban jöttünk össze: már akkor is többet aludtunk egymásnál, mint pl a saját szobámba.. ( egyetemi koli)


Aztán mikor a párom dolgozott, és albiba ment 1 évvel később, én meg még tanultam, akkor is heti 5-6 nap nála aludtam az aliban.


Nem értem, miért ne lehetne ezt albiban is megoldani.


Persze lehet, hogy ő épp ilyen extra módon zárkózott szeméyliség, nem ismerek minden embertípust...

26N

2017. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

Közös lakásra heti két alkalom mellett?

Átgondolnám.

2017. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!