Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat nagyon befolyásolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nagyon befolyásolják a bunkó osztálytársai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom kollégista. Hétközben kedden illetve hétvégén találkozunk.

Tavaly került ide. UTÁLT itt lenni, az egész bagázst, mondta, hogy undorítóak férfi létükre és egymást piszkálják meg ütik meg minden.

Aztán sikerült "beilleszkednie", bírják őt nagyon a többiek.

A lényeg, hogy tapasztaltam, hogy kezdi átvenni ezeknek a stílusát. Néha úgy beszél velem, mint a kutyával, bunkózik, meg lelkileg távolodik tőlem. Jött a nyár, elkerült tőlük, és életem egyik legjobb nyara volt a barátommal. Sülve-főve együtt voltunk, nevetgéltünk, programokra mentünk. Aztán most iskola, megint visszakerült. Azt mondja nem szeret ott lenni, ennek ellenére iszonyat bunkó lett velem, és lelkileg teljese távol érzem magamtól. Hiába próbálom megbeszélni vele, szerinte hisztizem és nem így van.

Csak mondok egy példát: elborult az agya valamivel kapcsolatban, ezért nem szóltam hozzá a kocsiban, hagytam, hogy lenyugodjon. Rám néz, és rámförmed, hogy már megint mi bajod? Mondom neki, hogy semmi, csak nem értettem veled xy dologban, de hagyjuk inkább hallgassuk a zenét, blablabla, mire rámnéz, és csúnya szavakkal közli, hogy én mennyire felhúzom az agyát, stb.

Nem hív ha megigéri, nem mondja előttük, hogy szeret.

Ha nincs velük ő nem ilyen, ráadásul ez egy drága suli, a szülei finanszírozzák, tehát még egy évet le kell húznia ott.

Már a többiek szava járását is átveszi.

Ráadásul ezek olyan srácok, akik a nőkkel is alpáriak. Múltkor fürödni mentek, és a fiúk odakiabáltak ocsmány, gusztustalan dolgokat a lányoknak, a párom ott is hagyta őket, mert nem bírta hallgatni.

Mit tegyek, hogy visszakapjam a régi énjét? Minden hétvégén veszekszik velem hülye indokok miatt.

(másik példa: kockultunk, és ránéztem az időre, fél 12 volt este. Közölte, hogy ne nézegessem az időt, hosszú az éjszaka. Mondtam neki, hogy még filmeznék egyet. Mondta, hogy oké jó ötlet. Éjfélkor mondtam, hogy akkor nézzünk filmet, mire kiakadt rám, hogy ő álmos és mindig az van amit én akarok.Erre mondtam, hogy jó, akkor aludjunk. Kiment, fogat mosott, vissza jött és mondta, hogy akkor indítja a filmet. Mondom nem az volt, hogy alszunk? Erre kiakad, hogy végre ráveszi magát, hogy fent maradjon erre meg mindig az ellenkezőjét mondom annak amit ő akar(wtf). )

Szóval ilyen gané dolgokon veszekszik velem, és nem érti meg. A családjával is ilyen. Én értem, hogy rossz 5/7 napot olyanokkal lenni, aludni, akiket teljes szívedből utálsz, de olyan rendes amúgy...mit tehetnék?


2017. szept. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyet ott kell hagyni a francba. Ha nem vállal fel a haverok előtt meg számít neki, amit rólatok gondolnak akkor legyen velük. Még nagyon gyerek agyilag, hagyd a fenébe, nem éri meg ennyire gyenge jellemmel együtt lenni. Ha komolyan gondolná veled, akkor nem így viselkedne.
2017. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud a párod átmenni más szobába vagy kollégiumba? :/

Itt csak az lenne a megoldás.


Kivéve ha az a lány vagy, akitől kérte a kolis barátja, hogy tiltsa le pár haverját. Nemrég volt egy ilyen kérdés, ha magadra ismersz benne, akkor inkább hagyd ott.


21/L

2017. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyen természettel van megáldva azt ott kell hagyni. Lehet,hogy sulitól távol jó vele,de ha a suli mellett nem emberséges/normális akkor mit kezdesz vele? És ha a munkahelyén is ilyen alakokkal lesz? Vagy bárhol? Akkor bánhat veled így?


Nekem már az kizáró ok lenne,hogyha a problémákat nem lenne hajlandó megbeszélni...

2017. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs vele különösebb gond: szocializálódik. Adaptálódik a környezethez, amibe került. Alapvető emberi tulajdonság. (Az lenne a baj, ha nem ezt tenné, hanem közösségen kívüli antiszociális alakként vergődné végig a sulit, akit az egész közösség szívat és utál.)


Csak nyugi. Ha visszakerül, majd újra hozzátok fog idomulni. Nem 100%-ig, de 99.

Ezt nevezik személyiségfejlődésnek.


Ha neked ez az új személyisége összeegyeztethetetlen, akkor

inkább keress olyat, akinek érettebb állapotában tetszik a lénye.

2017. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!