Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok benyögi, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok benyögi, hogy ő képes lenne megcsalni titeket, de bevallaná, nem bírná magában tartni, ti mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Igazából szíven vert ez. Én közöltem, hogy nem venne rá a lélek arra, hogy megcsaljam, erre ő ilyet szól, hogy őt igen, de nem tudna a szemembe nézni, bevallaná. Ez azért baromi rosszul esett, nem értem, hogy most mit kellene érezzek. Az biztos, hogy nem csinálnék pitsát a számból, szóba se állnék vele többet, de elintéztem a témát annyival, hogy "inkább hagyjuk." Pont ő az, akit egyszer megcsaltak a nagy szerelemben, erre fel képes lenne megtenni azt, amit vele megtettek, amitől összetört.. :D Ezek után mit gondoljak? 1 hónapos kapcsolat ez még csak.
2017. szept. 5. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én szakítanék, 1 hónapot gyorsan ki lehet heverni.
2017. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mi a 15 éves kapcsolatunk alatt eddig nem beszéltünk arról, hogy meg bírnánk-e egymást csalni, valahogy nem téma..az első hónapban meg pláne nem volt az. Szerintem egy hónap alatt el sem lehet dönteni egy kapcsolat komolyságát, több idő kell ehhez.
2017. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet benyögne, nem lenne folytatás.
2017. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Legalàbb ôszinte és korrekt.

N25

2017. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném az őszinteségét, és szakítanék békében.
2017. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én nem venném vele túl komolyra a figurát.



Az ő lelkivilágában minden bizonnyal úgy van jelen a megcsalás, hogy "hát jó, megcsaltak, ezért én is megtehetem mással."

2017. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

>de elintéztem a témát annyival, hogy "inkább hagyjuk.


Ez a párkapcsolatokban a #1 legnagyobb hiba. Miért hagyjuk? Mondott valamit, amit nem is értesz és bánt, erre eltemeted a témát, hogy majd tudjál rágódni rajta meg kombinálni. Miért nem próbálod megérteni, hogy pontosan hogy értette ezt?


Amúgy meg:


>Én közöltem, hogy nem venne rá a lélek arra, hogy megcsaljam


Dehogynem. MOST nem vennéd rá magad, mert friss a kapcsolat. Neked is lenne olyan helyzet, amikor megtennéd.


Úgyhogy a fenti válaszolókkal szemben azt tanácsolom, hogy próbálj racionális alapokon ítélni és nem megfutamodni a legelső alkalommal, amikor a csöpp kis egód csorbát szenved. Persze ha kiderül, hogy a párod megbízhatatlan és csapodár, akkor oké, hogy ott hagyod, de először győződj meg róla, hogy ez így van.

2017. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, képzeld, volt rá lehetőségem, amiről később ő is tudomást szerezett. JOBB lehetőségem volt nála, sőt, még szinte együtt sem voltunk, mégsem tettem meg, pedig konkrétan szobára hívtak.

Mit lehet ezen megbeszélni? Ha jobb lehetősége adódna, akkor megtenné, felesleges ebbe bármi mást belemagyarázni.

2017. szept. 5. 11:30
 9/18 anonim ***** válasza:

Basszus, ha szakítani akarsz, akkor minek jössz ide megerősítésért? :D Egy hónap után, ahogy mások is írták, messze nem lehet egyértelműen tudni, mennyire lesz ez komoly kapcsolat. Párod tulajdonképpen azt jelentette ki, hogy még nem kötődik hozzád igazán, elcsábulna, ha olyan helyzet adódna. Ez jelen helyzetben nem nagy dolog. Az, hogy te inkább maradtál mellette a jobb alkalom ellenére is, a te döntésed, ne vetítsd ki rá.

Én a helyedben várnék egy kis időt, hagynám, hogy alakuljon a kapcsolat és 2-3 hónap múlva visszatérnék a témára. Ha akkor is ezt mondja, repülhet, mert ez valószínűleg nem is lesz komolyabb.

2017. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Ez a válasz jó volt, köszi. Ezek után tisztábban látom a helyzetet.
2017. szept. 5. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!