Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, ha a párotok nem tudja, hogy mikor születtetek, illetve azt sem, hogy jelenleg hány évesek vagytok annak ellenére sem, hogy évek óta együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Ledöbbentem kicsit ma azon, hogy a párom többszöri próbálkozásra sem tudta eltalálni, hogy hány éves vagyok. Az oké, hogy évforduló meg ilyeneket nem tart észben, az nem is olyan lényeges, de azert basszus, hogy hány éves az akivel évek óta együtt vagy az csak alap dolog, hogy tudod. Ti hogy kezelnétek ezt? Nekem ez úgy jön le, hogy nem vagyok neki fontos annyira, hogy érdekelje.
2017. szept. 5. 14:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Es mondtad neki valaha?
2017. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
dis iz de szájn of a bjutiful rilésönsipp
2017. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Az én drágám magát is egy évvel fiatalabbnak gondolja, úgyhogy nem akadnék ki.
2017. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Első: Igen az első évben még tudta, utána már gondoltam nem túl nehéz. :D lehet minden nap mondani kellett volna neki
2017. szept. 5. 14:10
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy mi vagyunk furák, de csak onnan tudjuk, hogy volt már a kezünkben egymás személyi igazolványa. Valahogy sose volt téma, hogy "hány éves vagy?" :D

Nem igazán akadnék ki, jót derülnék a dolgon.

2017. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Aki nekem fontos, arról azért tudom hány éves, így nem fér össze az enyémmel ez a hozzáállás.
2017. szept. 5. 14:11
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem baj, amíg ki nem derül, hogy a barátnőd érett 13.


21/L

2017. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#6

Mondjuk mi régóta ismertük egymást, +/- 1-2 év pontossággal tudtuk egymásról, nem arról volt szó, hogy fogalmunk sincs. :D

2017. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Bevallom, nagyom rossz vagyok dátumokban ês a saját szüleim születésnapját is csak azért tudom, mert fel van naptárba írva, így volt olyan, hogy viccelődtünk és a párom rákérdezett, tudom-e mikor van a szülinapja, de napra pontosan nem tudtam, csak hónapra a naptáram nélkül (és én vagyok a lány). Szégyellem emiatt magam, de sajnos ez van, a párom sem vette szerencsére zokon, mert egyébként nagyon figyelmes vagyok. Azt viszont azért tudom, hogy hány éves :D
2017. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nos. Sok nő titkolja az életkorát. Kényszeresen. Ha az évre nem emlékszik, egy dolog, de a hónap, nap, mikor fel kell köszönteni, az gáz. Én nem tudom gyerekkori ismetoseimrool sem, pontosan hány evesek. +/- 2/3 nem ez a lényeg.
2017. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!