Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, ha a párotok nem tudja, hogy mikor születtetek, illetve azt sem, hogy jelenleg hány évesek vagytok annak ellenére sem, hogy évek óta együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Ledöbbentem kicsit ma azon, hogy a párom többszöri próbálkozásra sem tudta eltalálni, hogy hány éves vagyok. Az oké, hogy évforduló meg ilyeneket nem tart észben, az nem is olyan lényeges, de azert basszus, hogy hány éves az akivel évek óta együtt vagy az csak alap dolog, hogy tudod. Ti hogy kezelnétek ezt? Nekem ez úgy jön le, hogy nem vagyok neki fontos annyira, hogy érdekelje.
2017. szept. 5. 14:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem már az is gáz, ha nem tudja a születésnapodat, de hogy a korodat se?! Azt legalább tudja, hogy ő maga hány éves?
2017. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vicces. :) Régebben az én párom se tudta, én kifejezetten ugrattam vele, hogy na akkor hány éves is vagyok? Oké, nálunk többedik próbálkozásra azért eltalálta.

Szerintem ez nem jelenti azt, hogy nem vagy fontos, csak hogy magasról tesz a születésnapokra. De az ilyen ember, ahogy írtad is, minden dátummal kapcsolatban ilyen: évforduló "meg ilyenek". Ha azokra a dátumokra nem emlékszik, akkor a születésnap miért más? Mondhatni, még kevésbé is fontos, mint egy közös dátum.

2017. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Jó, hát mindenkinek más a fontos. Engem egészen konkrétan a saját korom se érdekel, rendre elfelejtem, hogy hány éves is vagyok... Mit befolyásol? Még mindig nem írtál konkrétumot...
2017. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez szakító ok... De jó kérdés, este megkérdezem párom, tudja-e hány éves vagyok? :D Mert ő is ilyen kaliber..és nem azért mert leszarom típus, egyszerűen ilyen. Én nem sértődnék meg, persze te meg az a típus vagy, akinek ez rosszul esik. Kívánom, ez legyen a legnagyobb problémátok:)
2017. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A szülinapi dátumával én is gondban vagyok, a névnapja foggalmam sincs mikor van - bár az kamuünnep úgy is.


De azt azért tudom, mennyi idős :D

2017. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!