Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe kerül kb. havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül kb. havonta egy jó nő?

Figyelt kérdés
tehát gondolom egy jó nő az sokat is ad magára, és ennek megvannak az anyagi vonzatai
2017. szept. 6. 19:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
76%
Ja, ha sokat ad magara es szingli, az azt jelenti, hogy van penze, es megveszi maganak a sminket, testalolot, kozmetikust stb. Logika, ember.
2017. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
28%
Nezd meg a plazaban, mit irnak a termekeikrol.
2017. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Bad G-Sus ***** válasza:
17%
100 kiló az alja és onnantól csak felfelé ,határ nélkül.
2017. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
65%
Ez legyen az ő problémája..
2017. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
79%

Azt hittem a 100 kiló már kövérnek számít és nem jó nő.


A kérdésedre a válasz, hogy marha sokba. A fizetős nők már csak ilyenek. Keress inkább egy barátnőt magadnak.

2017. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

nem, sztem a 20as éveiben a fater megmenedzseli, illetve már ebben a korban megvannak a lovagjai, amit később is el fog várni...


kb. mekkora ez az összeg.

2017. szept. 6. 20:07
 7/54 A kérdező kommentje:

nem, sztem a 20as éveiben a fater megmenedzseli, illetve már ebben a korban megvannak a lovagjai, amit később is el fog várni...


kb. mekkora ez az összeg?

2017. szept. 6. 20:07
 8/54 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom "jó nőnek" számítok e, de nekem havonta 8e kondibérlet, 5e műköröm, egyéb dolgok 20-25e (pl kozmetikai cikkek, arcápolók, néhány ruha). Szóval összesen kb 40e ft de ez ilyen nagyon max ár.
2017. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
29%

Ha kirakat qrvát akarsz,akkor néha veszel neki valami márkásabb parfümöt,néha elmentek vacsizni meg wellnessezni.Nyáron meg Horvát vagy Görög,most ez a menő.Az nem baj,ha a lányod lehetne.

Ha barátnőt,kicsit nézz körül azok között,akiknek nincs műkörme,és nem vihognak mindenen.Így sokat spórolhatsz.

2017. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm jó nő, előttem is magànak vette a dolgait, ahogyan most is. Ha gold diggerek között keresel, èrtelemszerűen olyanokat találsz. Nem is èrtem az ilyen kèrdèseket sokszor. Ti vagytok a ba*fa*ok, ha hagyjátok magatokat kihasznàlni gold diggerek àltal.
2017. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!