Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én voltam a nárcisztikus vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a nárcisztikus vagy ő volt a nárcisztikus? Mindketten vagy egyikünk sem?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom és nagyon csúnya vége lett,a végén majd belehaltam amikor lezártuk. Nem tudom eldönteni ,hogy vajon ő volt a nárci vagy én? Azt veszem én semmi szeretetet nem kaptam gyerekkoromban úgyhogy igen én vágyom arra a mai napig,hogy elismerjenek és ki akarom tűnni valahogy mindig a tömegből. Fontos számomra,hogy drága ruhákba legyek felöltözve és a luxusért is odavagyok. Mindig is arról álmodoztam,hogy egy nagy befolyású ember leszek. A páromat magamhoz akartam láncolni és így elgondolva minden kapcsolatomban ezt tettem,nem engedem őket a barátaikkal találkozni,ha pedig engedem akkor utána büntudatot keltek bennük. Szinte soha nem kérek bocsánatot viták után.Mindig úgy adom elő a dolgokat,hogy mások milyen buták stb de én bezzeg mindent jól csinálok,bár ezt tényleg így érzem,hogy az én véleényem világnézetem a legjobb és aki nem ért vele egyet az nem ér fel velem. Viszont ha megfordítom az exemre is sok dolog igaz volt ő is magához akart később láncolni ,sokszor vitáztunk azon,hogy pl tegnap ki mit mondott és gyakran elhitette velem ,hogy én rosszul emlékszem az ő szavaira. PErsze ezt én is megtettem vele.

A lényeg,hogy sokáig azt hittem hogy ő volt a nárci,de azután lett egy új kapcsolatom és azt vettemészre,hogy teljen úgy viselkdek mint azelőtt. Játszmázok, azon agyaltam,hogy lehetne rávenni hogy másokkal ne találkozzon csak velem legyen mindig. Próbáltam elhitetni vele,hogy én miylen nagyszerű vagyok,hogy úgy mint én soha senki nem fogja szeretni. Az ő véleményét degradáltam és folyton játszmáztam vele.

Igazából az összes kpapcsoaltomban elértem azt,hogy miután vége lett az exeim sírtak utánam és alig tudtak elfelejteni.


2017. szept. 7. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Önző vagy. S egy párkapcsolat nem tud így működni...
2017. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyiktek sem, az ezért bőven nem ennyiből áll.

Illetve egy nárcisztikus meg van győződve róla, hogy körülötte mindenki hülye, csak ő a normális. Sosem kezdene el azon gondolkodni, hogy mi van ha az ő készülékében van a hiba.

2017. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma, ajánlom elolvasni:

Arja Lehtosaari - Tuija Välipakka: A lélek meggyilkolásának száz módja

2017. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te vagy alkalmas normális párkapcsolatra...nárci ide, nárci oda...változtass magadon, ha tudsz.
2017. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te NEM vagy....
2017. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a nárcisztikusak nem ilyenek, ti csak önzők és gonoszak vagytok
2017. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ird ossze a 10 legfontosabbat amit egy kapcsolattol elvarsz a 10es legyen a leglenyegtelenebb az 1es a legszuksegesebb es kezd el megvalositani 10tol 1ig
2017. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztaban a narcisztikus szo jelentesevel. Te nem az vagy, hanems szimplan egy beteg ember, akire raferne egy terapia, mert jelenleg alkalmatlan egeszseges kapcsolat kialakitasara.
2017. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus nem tesz fel magának ilyen kérdéseket. Az én anyám sajnos az, tudom milyen az amikor valakinek ilyen személyiségzavara van, nem is akarja beismerni, főleg nem változtatni rajta. Sőt, éltem együtt nárcisztikus emberrel, na az nem ilyen volt.

Te szimplán önző vagy, emellett érzelmileg és értelmileg sem túl intelligens és azt hiszed, attól jobban kitűnsz a tömegből, ha drága luxuscuccokat aggatsz magadra. És ettől többnek hiszed magad mint mások, de pont, hogy nem vagy több.


Az más kérdès, hogy vannak bajok fejben, de ezen max pszichológus fog tudni segíteni, és hosszú meló lesz.


A nárcisztikus személyiségen viszont pszichológus sem tud. Sajnos. Igaz ők tipikusan azok az emberek, akik nem is akarnak pszichológushoz járni...

2017. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te, nem lehetne csak úgy egyszerűen, őszintén?

Nekem se volt könnyű a gyerekkorrom, de tudok boldogan élni.

Nyilván sehogy se jöhetnénk mi össze,de ha mégis, és vége lenne (mert te is tudod, hogy ilyen hazug alapokon, csak ideiglenes dolgokat tudsz elérni)-ÉN BIZONY NEM SÍRNÉK UTÁNAD.

Nálad ez a sikermutató?

2017. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!